Jak korzystać z błyskawicznych zakupów spożywczych w Lisku na komputerze?


19.08.2022
Anna Piotrowska
0
ostatnia aktualizacja: 26.03.2023

Spis treści

 1. Czym jest Lisek?
 2. Co możesz kupić w Lisku?
 3. Kto może korzystać z Liska?
 4. Ile kosztuje korzystanie z usługi zakupów spożywczych online w Lisku?

Aplikacje mobilne do robienia błyskawicznych zakupów spożywczych online przyzwyczaiły nas, że za pośrednictwem telefonu kupimy niemalże wszystko, czego akurat nam potrzeba. Jednak, żeby było nam jeszcze wygodniej, aplikacja Lisek uruchamia stronę internetową, dzięki której zrobisz zakupy przez komputer. I jedno się na pewno nie zmieni. Z aplikacją mobilną Lisek zamówienie dotrze do Ciebie nawet w ciągu 10 minut. Przyjrzyjmy się bliżej, jak zrobić błyskawiczne zakupy spożywcze online za pośrednictwem Liska.

Czym jest Lisek?

Jeszcze do niedawna Lisek był popularną aplikacją mobilną, która umożliwiała zrobienie zakupów spożywczych za pośrednictwem smartfona. Wystarczyło pobrać i zainstalować taką aplikację
w swoim telefonie, zarejestrować się w niej i gotowe. Od tego momentu mogłaś złożyć poprzez Liska zamówienie, które kurier dostarcza wprost do twojego domu. Co ważne, sama realizacja zakupów trwa błyskawicznie, a część klientów może liczyć na dostawę już w ciągu 10 minut od złożenia zamówienia. To jednak nie wszystko.

Jak kupować taniej przez aplikację i na komputerze? Skorzystaj z kodów rabatowych do Lisek.app.

Teraz możesz zrobić zakupy spożywcze online również poprzez stronę sklep.lisek.app. Jest to pewnego rodzaju ewenement, ponieważ większość aplikacji zakupowych unika przenoszenia swoich usług poza samą aplikację. Jak widać, Lisek postanowił pójść w przeciwnym kierunku. Dzięki temu niezbędne produkty zamówisz przez komputer, bez konieczności pobierania aplikacji na telefon.

➡ Masz dość przepłacania za zakupy spożywcze w internecie? Sprawdź Ranking Supermarketów Online.

 

Co możesz kupić w Lisku?

Lisek specjalizuje się w realizacji zakupów online w takich kategoriach jak:

 • artykuły spożywcze,
 • produkty dla dzieci,
 • artykułu dla zwierząt,
 • kosmetyki,
 • środki chemiczne.

Do tego zamówione produkty Lisek dostarcza nawet w 10 minut, a z usługi tej możesz skorzystać nawet w niedzielę. Zakupy realizowane są na ogół w godzinach od 8:00 do 23:00, choć w niektórych miastach przedział ten może być skrócony lub wydłużony. Niemniej jednak wszelkie informacje na temat godzin działania Liska znajdziesz w aplikacji i nowym sklepie internetowym.

➡ Lubisz korzystać z aplikacji mobilnych do zakupów spożywczych? Sprawdź, jak działa aplikacja mobilna Lisek.

 

Kto może korzystać z Liska?

Aplikacja mobilna i sklep internetowy Lisek obsługują klientów z:

 • Warszawy (dzielnice: Bielany, Żoliborz, Bemowo, Wola, Praga, Mokotów, Służewiec, Ursynów, Ochota, Bródno, Targówek, Białołęka, Ursus, Wilanów, Śródmieście) i okolic,
 • Krakowa,
 • Wrocławia,
 • Gdańska,
 • Gdyni,
 • Sopotu,
 • Poznania,
 • Łodzi.

W okresie wakacyjnym do 30.09.2022 Lisek dostarcza zakupy również do kurortów wakacyjnych na Półwyspie Helskim: do Chałup, Kuźnicy, Jastarni i Juraty.

Dodajmy jeszcze, że Lisek nieustannie się rozwija, co oznacza, że z biegiem czasu usługa ta będzie dostępna w kolejnych miastach.

➡ Właśnie przeprowadziłaś się do nowego miasta. Poznaj najlepsze sklepy spożywcze we Wrocławiu.

 

Ile kosztuje korzystanie z usługi zakupów spożywczych online w Lisku?

W przypadku Liska płacisz za swoje zakupy oraz dostawę. Ta ostatnia zależy od wartości Twojego zamówienia i waha się od 0 do 5,99 zł. Jeśli chcesz skorzystać z opcji darmowej dostawy, wartość Twoich zakupów online musi wynieść co najmniej 70 zł. Dodajmy jeszcze, że Lisek realizuje zamówienia od wartości 1 zł.

Co ważne, Lisek przyjmuje wyłącznie płatności bezgotówkowe. Oznacza to, że za zakupy spożywcze możesz zapłacić w poprzez system PayU, BLIK-iem, kartą płatniczą lub przelewem ekspresowym.

➡ Nie masz czasu na gotowanie? Zamów jedzenie online i skorzystaj z kodów rabatowych do Uber Eats.

Lisek to już nie tylko aplikacja na telefon, ale i pełnoprawny sklep internetowy. I choć zakupy spożywcze od dawna można zrobić online, to Lisek jest jedną z pierwszych marek, które po stworzeniu aplikacji tworzą sklep internetowy. Do tej pory kierunek był zazwyczaj odwrotny, a to sklepy internetowe wypuszczały swoje aplikacje mobilne. Czy działanie Liska się opłaci? Jeśli tak, możemy spodziewać się, że i inne aplikacje do zakupów spożywczych online pójdą w tę stronę.

Anna Piotrowska

Komentarze użytkowników

(0)