Aplikacja mobilna MAKRO – jak najlepiej z niej korzystać?


21.05.2021
Anna Piotrowska
0
ostatnia aktualizacja: 26.03.2023

Spis treści

  1. Co to jest aplikacja mobilna MAKRO?
  2. Jakie funkcje posiada aplikacja mobilna MAKRO?
  3. Czym jest MAKRO?

Czy wiesz, że MAKRO ma własną aplikację mobilną? Dzięki niej Twoje zakupy będą przebiegały szybciej, wygodniej, a do tego zapłacisz za nie mniej. Wystarczy, że pobierzesz aplikację na swój telefon. Zanim jednak to zrobisz, sprawdź, jakie dokładnie funkcje posiada aplikacja MAKRO
i dlaczego warto z niej korzystać.

Co to jest aplikacja mobilna MAKRO?

Aplikacja mobilna MAKRO to specjalny program, który możesz zainstalować w swoim telefonie komórkowym. Wystarczy, że jesteś aktywnym klientem i pobierzesz aplikację ze sklepu Google Play bądź App Store, w zależności od tego, z jakiemu systemu operacyjnego korzysta Twój smartfon. Następnie zaloguj się do aplikacji MAKRO, podając swój numer NIP oraz numer karty Klienta. I to wszystko. Od tego momentu będziesz mieć dostęp do wszystkich funkcji aplikacji mobilnej MAKRO. Oczywiście instalacja i korzystanie
z aplikacji są w pełni darmowe.

Chcesz obniżyć rachunki za zakupy spożywcze? Sprawdź jakie są najlepsze internetowe sklepy spożywcze.

 

Jakie funkcje posiada aplikacja mobilna MAKRO?

Aplikacja mobilna MAKRO to przede wszystkim dodatkowe oszczędności. W aplikacji błyskawicznie znajdziesz informacje o aktualnych promocjach, które mogą Cię zainteresować. Dzięki temu nie przegapisz żadnej okazji i jeszcze lepiej zaplanujesz swoje zakupy w MAKRO.

To jednak nie wszystko. W aplikacji czekają na Ciebie dodatkowe kupony rabatowe. Dzięki nim wydasz podczas zakupów mniej, niż gdybyś nie miał dostępu do aplikacji. Co więcej, te rabaty będą dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Lubisz tanie zakupy? Sprawdź nasze kody rabatowe do sklepu internetowego Carrefour.

Poza tym w aplikacji dostępne są dodatkowe loterie i zabawy, a także i inne atrakcje.

Aplikacja MAKRO to także wygoda. Przede wszystkim możesz zapomnieć (i to dosłownie!) o plastikowej karcie MAKRO. Wystarczy jej wirtualny odpowiednik, który zawsze będziesz mieć przy sobie, właśnie
w aplikacji mobilnej.

Do tego aplikacja MAKRO umożliwi Ci skanowanie produktów, sprawdzenie ceny oraz jego dostępności. Poza tym w aplikacji będziesz mógł wyszukać produkty po nazwie lub numerze artykułu. Z pewnością ułatwi Ci to zakupy i skróci cały proces, oszczędzając Twój cenny czas.

W aplikacji znajduje się też wirtualne wydanie aktualnej gazetki promocyjnej. Dzięki niej szybko wyszukasz
i posortujesz artykuły, których potrzebujesz. Poza tym w e-wydaniu gazetki masz także dostęp do oferty alkoholi. Wystarczy, że zalogujesz się w aplikacji MAKRO.  

Ponadto aplikacja świetnie sprawdzi się do śledzenia wszelkich nowości w MAKRO. Dowiesz się z niej jako pierwszy o nowych ofertach ryb, mięsa, warzyw, owoców czy nabiału i dzięki temu kupisz je w niższej cenie.

Co więcej, aplikacja pomoże Ci również znaleźć najbliższą halę MAKRO. Sprawdzisz w niej dokładną lokalizację hurtowni i sposób dotarcia do niej, godziny otwarcia, a także informacje na temat możliwości kontaktu. 

 

Czym jest MAKRO?

MAKRO to marka samoobsługowej hurtowni gastronomicznej i hurtowni artykułów biurowych dla przedsiębiorców i ludzi biznesu. Należy do METRO Group, czyli jednego z największych koncernów handlowych na świecie. 

Jeśli brakuje Ci czasu na gotowanie a chcesz się dobrze odżywiać koniecznie sprawdź nasz kod rabatowy na catering dietetyczny NTFY.

Aplikacje mobilne takie jak MAKRO to dziś codzienność. Zazwyczaj pomagają one w codziennych zakupach, ale jak widać, sprawdzą się też w przypadku przedsiębiorców i zakupów firmowych. Dlatego, jeśli regularnie korzystasz z hurtowni MAKRO, koniecznie zainstaluj taką aplikację na swoim telefonie.

 

Anna Piotrowska

Komentarze użytkowników

(0)