ekran smartfona z qr kodem

Jak korzystać z aplikacji Lidl Plus?


08.10.2020
Anna Piotrowska
2
ostatnia aktualizacja: 26.03.2023

Spis treści

  1. Czym jest aplikacja mobilna Lidl Plus?
  2. Dlaczego warto korzystać z aplikacji mobilnej Lidl Plus?
  3. Jak korzystać z aplikacji mobilnej Lidl Plus?

Często robisz zakupy w Lidlu? Jeśli zainstalujesz w telefonie specjalną aplikację mobilną Lidl Plus, możesz zyskać dodatkowe rabaty. Sprawdźmy zatem, jak w pełni wykorzystać możliwości aplikacji Lidl Plus.

Czym jest aplikacja mobilna Lidl Plus?

Lidl Plus to darmowa aplikacja mobilna, przeznaczona dla klientów niemieckiej sieci dyskontów. Dzięki niej możesz przeglądać aktualną ofertę sklepu, otrzymać dodatkowe rabaty, a także przechowywać e-paragony za zakupy. Aplikacja działa na wszystkich urządzeniach mobilnych, pracujących w oparciu o system Android lub iOS.

Nie lubisz przepłacać, robiąc codzienne zakupy? Sprawdź najlepsze sklepy spożywcze w rankingu supermarketów internetowych.

 

Dlaczego warto korzystać z aplikacji mobilnej Lidl Plus?

Aplikacja Lidl Plus to przede wszystkim wygoda. Wystarczy, że zainstalujesz ją na telefonie, by w pełni wykorzystać jej możliwości. A co takiego oferuje aplikacja mobilna Lidl Plus?

Lidl Plus umożliwia natychmiastowy dostęp do aktualnej oferty sklepu oraz promocji. Dzięki aplikacji możesz w dowolnej chwili sprawdzić, które artykuły możesz kupić w niższej cenie. To jednak nie wszystko. Dla klientów korzystających z aplikacji Lidl przygotował dodatkowe zniżki, a także nagrody w ramach Wirtualnej Zdrapki.

Jeśli lubisz być na bieżąco z lidlowymi promocjami koniecznie sprawdź aktualną gazetkę promocyjną LIDL.

Aplikacja Lidl Plus ma za zadanie ułatwiać zakupy. Dlatego bez trudu znajdziesz w niej informacje
o najbliższych sklepach w okolicy i godzinach ich otwarcia. Jest to szczególnie przydatna funkcja, gdy przebywasz w obcym mieście.

Do tego aplikacja Lidl Plus pozwala na przechowywanie e-paragonów. Jak zapewne zauważyłaś, papierowe paragony łatwo zgubić, a z czasem zaczynają blaknąć. Z tego powodu reklamowanie produktów jest
w znacznym stopniu utrudnione. Jednak dzięki aplikacji Lidl Plus wszystkie paragony zgromadzisz w wersji elektronicznej, przez co zawsze będziesz miała je pod ręką. Poza tym z aplikacją masz aż 30 dni na zwrot produktów przemysłowych.

Poza tym Lidl Plus to skarbnica wiedzy o winach. W aplikacji znajdziesz nie tylko ofertę win, dostępnych
w Lidlu, ale i sporo informacji na ich temat. Dzięki temu bez trudu dobierzesz właściwy trunek do kolacji czy na prezent.

Co więcej, z aplikacją Lidl Plus zapłacisz również za zakupy. A to wszystko dzięki temu, że możesz powiązać ją z usługą Lidl Pay (więcej informacji na temat płatności Lidl Pay w Polsce znajdziesz w tym artykule). W takim przypadku, aby zapłacić, musisz wybrać w aplikacji opcję „Karta Lidl Plus”, a następnie zatwierdzić płatność PIN-em lub odciskiem palca.

Zamawiaj w LIDL poprzez aplikację Everli – z naszym kodem rabatowym RDBD093660 otrzymasz aż 30 zł zniżki na swoje zakupy!

 

Jak korzystać z aplikacji mobilnej Lidl Plus?

Korzystanie z aplikacji Lidl Plus jest bardzo proste. Jedna najpierw musisz zainstalować ją w swoim telefonie lub innym urządzeniu mobilnym. Jak możesz to zrobić?

Na początku pobierz aplikację Lidl Plus na telefon, korzystając ze sklepu Google Play lub App Store. Następnie zarejestruj się w aplikacji. Wystarczy, że w tym celu podasz swój adres e-mail, a następnie potwierdzisz go poprzez wiadomość, która przyjdzie na Twoją skrzynkę odbiorczą. Po zarejestrowaniu Twoja aplikacja będzie gotowa do użycia i będziesz mogła skorzystać z niej podczas najbliższych zakupów.

Najpierw sprawdź jednak, jakie promocje oferuje Lidl dla użytkowników aplikacji. Jeśli będziesz chciała skorzystać z którejś z nich, będziesz musiała ją zaktywować. W tym celu wejdź w zakładkę „Kupony”, która znajduje się w aplikacji. Następnie wybierz przycisk „Aktywuj” na kuponie, z którego chcesz skorzystać. Dzięki temu kupon będzie gotowy do użycia. Pamiętaj jednak, że możesz wykorzystać go tylko raz. Na szczęście, Lidl dba, aby ciągle pojawiały się nowe kupony z kolejnymi atrakcyjnymi ofertami (zobacz naszą stronę z kodami rabatowymi do LIDLa).

Aby skorzystać ze zniżek w ramach Lidl Plus, wystarczy zeskanować kod w aplikacji podczas kasowania. Możesz zrobić to samodzielnie przy kasie samoobługowej, tak samo, jak kasujesz poszczególne produkty.
Z kolei przy kasie, w której obsługuje Cię kasjerka, wystarczy, że pokażesz jej aplikację ze swoim kodem, który będzie mogła zeskanować.

Aplikacja mobilna Lidl Plus to spore korzyści dla klientów popularnego dyskontu. Pozwala ona na skorzystanie z dodatkowych zniżek, a także umożliwia gromadzenie e-paragonów. Oczywiście aplikacja Lidl Plus jest całkowicie bezpłatna, dlatego warto zainstalować ją w telefonie, nawet jeśli tylko od czasu do czasu robisz zakupy w Lidlu.

 

Anna Piotrowska

Komentarze użytkowników

(2)

Aga88

Dzień dobry, zapomniałam zeskanować lidl plus kartę w sklepie. Zachowałam paragon, czy mogę dodać te zakupy do mojej karty w jakiś sposób?

Jerzy

Dzień dobry ! w Wierszu 8. od dołu co znaczy „kasowanie” ? oraz „wystarczy zeskanować kod” – ale z czego skanować ? Kto ma skanować ? kupujący czy kasjerka ???