Aplikacja mobilna od Auchan – jak działa i czy warto z niej korzystać?


29.10.2020
Anna Piotrowska
0
ostatnia aktualizacja: 29.10.2020

Spis treści

  1. Moda na aplikacje mobilne
  2. Do czego służy aplikacja mobilna od Auchan?
  3. Jak korzystać z aplikacji mobilnej Auchan?

Auchan jest kolejną siecią supermarketów, które zdecydowały się wypuścić własną aplikację mobilną. Dzięki niej przejrzysz aktualne promocje, otrzymasz dodatkowe zniżki, a nawet zrobisz zakupy spożywcze online. Sprawdźmy zatem, jak działa aplikacja mobilna od Auchan.

Moda na aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne do poszczególnych sklepów spożywczych to trend, którym podążają praktycznie wszystkie sieci. Nie ma przy tym znaczenia, czy mówimy o wielkich hipermarketach, czy dyskontach.
Co więcej, swoją aplikację mobilną ma nawet Żabka, czyli sieć sklepów typu convenience (więcej informacji na temat aplikacji mobilnej Żappka znajdziesz tutaj). Tym samym tropem poszła sieć Auchan, udostępniając swoją aplikację zarówno w Google Play, jak i w App Store.

Nie ma się zresztą co dziwić. Koszt stworzenia takiej aplikacji jest stosunkowo niewielki i prosty jak na możliwości popularnych sklepów spożywczych. A jednocześnie jest to doskonała reklama, sposób na przywiązanie klientów do marki oraz ukłon w stronę młodych klientów, wychowanych na smartfonach.
Z tego względu aplikacje mobilne cieszą się coraz większą popularnością, a poszczególne marki wcale nie muszą specjalnie namawiać swoich klientów do ich instalowania.

 Nie lubisz przepłacać za zakupy spożywcze? Sięgnij po dodatkowe Kody Rabatowe do Auchan.

 

Do czego służy aplikacja mobilna od Auchan?

Jedną z podstawowych zalet aplikacji mobilnej od Auchan jest dostęp do specjalnych kuponów. Dzięki nim możemy korzystać z dodatkowych zniżek zarówno na produkty spożywcze, jak i asortyment z kategorii non-food. I trzeba przyznać, że ofert promocyjnych jest naprawdę sporo.

Co ważne, w aplikacji od Auchan znajdziemy wszystkie niezbędne informacji o danej promocji. Poznamy nie tylko wartość zniżki, ale i ostateczną cenę produktu po jej uwzględnieniu. Do tego dochodzi data ważności kuponu oraz maksymalna liczba produktów, jaką można nabyć ze zniżką.

 Sprawdź także naszą recenzję internetowego sklepu Auchan czyli Auchan Zakupy Online.

Jednak aplikacja ma też pewien minus. Każdy upon ma swój kod kreskowy, który należy zeskanować podczas płacenia. Biorąc pod uwagę liczbę zniżek i konieczność odszukania każdego kuponu, jest to spora niedogodność.

Oczywiście, aplikacja od Auchan to nie tylko zniżki. Dzięki niej możemy znaleźć także informacje o lokalizacji sklepów i godzinach ich otwarcia. Do tego dochodzą podpowiedzi związane z dotarciem do supermarketu za pomocą komunikacji miejskiej. Takie rozwiązanie z pewnością przypadnie do gustu osobom, które znajdują się w obcym mieście lub postanowiły zamienić samochód na miejski autobus.

Dodajmy jeszcze, że aplikacja mobilna od Auchan pozwala na złożenie zamówienia w ramach zakupów spożywczych online w Auchan Direct. Jednak z tej usługi mogą skorzystać na razie jedynie mieszkańcy Warszawy i pobliskich miejscowości.

Oczywiście aplikacja na telefon to również gazetki promocyjne, w których możemy zapoznać się z aktualną ofertą sklepu. Do tego Auchan oferuje także mnóstwo inspiracji zakupowych, porad czy ciekawych przepisów.

Tutaj znajdziesz aktualną gazetkę promocyjną Auchan.

 

Jak korzystać z aplikacji mobilnej Auchan?

Korzystanie z aplikacji mobilnej Auchan jest bardzo proste. Na początku należy zainstalować aplikację na telefonie. Następnie należy uruchomić aplikację i wybrać domyślny sklep, w którym najczęściej robimy nasze zakupy. W kolejnym kroku podamy swoje dane, aby się zarejestrować. Dzięki temu uzyskamy dostęp do kuponów rabatowych i dodatkowych zniżek na zakupy.

Lubisz zakupy spożywcze w nowoczesnym wydaniu? Zapoznaj się z aplikacją mobilną Twoja Biedronka.

Aplikacja od Auchan jest prosta i intuicyjna w obsłudze. Na pewno warto ją zainstalować, szczególnie gdy często robimy zakupy w Auchan. Dodatkowe zniżki czy możliwość złożenia zamówienia na zakupy spożywcze online z pewnością umilą kupowanie w sklepach tej marki.

 

Anna Piotrowska

Komentarze użytkowników

(0)