InPost Fresh z milionem pobrań. Aplikacja ma już 2 lata


04.08.2023
Julia Walczak
1
ostatnia aktualizacja: 04.08.2023

Spis treści

  1. Rozwój aplikacji InPost Fresh
  2. Czym jest InPost Fresh?
  3. InPost lubiany przez Polaków

Aplikacja InPost Fresh funkcjonuje już 2 lata. Udało jej się w tym czasie zdobyć 180 partnerów handlowych. Milion użytkowników pobrało już aplikację.

Firma poinformowała, że w drugą rocznicę działalności udało jej się przekroczyć milion pobrań. Aktualnie działa w 10 miastach, ale twórcy nie zamierzają zwalniać tempa i planują dalszą ekspansję.

Rozwój aplikacji InPost Fresh

Platforma InPost Fresh powstała w 2021 roku, jako nowa gałąź działalności firmy InPost. Po pierwszych testach, które odbywały się w Warszawie, firma zaczęła rozszerzać swoją działalność o inne duże miasta w Polsce. Teraz ma już 180 partnerów handlowych, którzy oferują łącznie ponad 200 tysięcy produktów i oferuje dostawę w całej Polsce.

– Aplikacja InPost Fresh jest dostępna dla klientów w całej Polsce i rozwija się bardzo dynamicznie. Dotychczas zanotowała już ponad milion pobrań. Nieustannie pracujemy nad rozwojem oferty, aby jak najlepiej adresować potrzeby naszych użytkowników – mówi Marcin Dakowski, dyrektor zarządzający InPost Fresh.

Sprawdź aktualne kody rabatowe do InPost Fresh

Czym jest InPost Fresh?

Aplikacja InPost Fresh służy przede wszystkim do robienia szybkich zakupów spożywczych (i nie tylko) przez Internet. Zamówienia można składać 24h/7. Teraz możesz robić zakupy w swoich ulubionych sklepach w każdym momencie dnia i tygodnia. Darmową dostawę macie już od 50zł.

InPost lubiany przez Polaków

InPost jest najbardziej lubianym operatorem logistycznym w Polsce – potwierdzają badania Kantar. Podczas zakupów online wybiera go aż 94% respondentów.

Pozycję lidera w dostawach e-commerce zapewniły mu innowacyjne urządzenia do odbioru zamówień o nazwie Paczkomat. Polacy naprawdę pokochali InPosta za szybkość i wygodę dostawy, a także pro-ekologiczne działanie.

Dowiedz się więcej o Paczkomatach InPost

Aplikacja mobilna InPost Fresh pokonała wiele kroków milowych w trakcie dwóch lat swojej działalności. Gratulujemy twórcom i bacznie obserwujemy dalszy rozwój serwisu. A wy korzystaliście już z InPost Fresh?

Julia Walczak
Redaktorka i copywriterka. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(1)

Julia

Ale ten inPost się prężnie rozwija. Nie miałam pojęcia że istnieje również inPost fresh. Cenna wiadomość