Gang Mocniaków Biedronka. Wyjątkowa promocja na książki


07.11.2023
Julia Walczak
1
ostatnia aktualizacja: 07.11.2023

Spis treści

  1. Nowa książka o Mocniakach: Pierwszy raz seniorzy
  2. Promocja na książki Mocniaki: 1+1 gratis
  3. Książki o Mocniakach z Biedronki: Ile ich jest?

Wyjątkowe pluszaki z Gangu Mocniaków są już bardzo dobrze znane wszystkim klientom Biedronki. Sieć sprzedała ich już ponad 3 miliony! Przy okazji tegorocznej edycji kultowej akcji lojalnościowej, można zdobywać również książki dotyczące przygód Mocniaków. Od poniedziałku do piątku na konsumentów czeka specjalna promocja właśnie na te książeczki.

Akcja lojalnościowa Biedronki cieszy się ogromną popularnością wśród klientów, którzy z wielką chęcią zbierają naklejki i wymieniają je na prezenty. W tym roku można było zdobyć przytulanki z Gangu Mocniaków takie jak Woda Werka, Parówka Patrycja czy Dynia Dorotka oraz specjalne książeczki poświęcone ich przygodom.

Nowa książka o Mocniakach: Pierwszy raz seniorzy

Biedronka sprzedała już ponad 1,5 tysiąca książek o przygodach Gangu Mocniaków. Do tej pory w sprzedaży były trzy różne książki. Wczoraj premierę miała czwarta i bardzo wyjątkowa część! Po raz pierwszy na kartach książki pojawią się bowiem… seniorzy.

Wprowadzenie do fabuły postaci Babci i Dziadka ma na celu podkreślenie istoty międzypokoleniowości w dzieleniu się wiedzą (również w zakresie żywienia). To efekt dołączenia do kampanii Fundacji Biedronki, która została Partnerem Społecznym akcji.

Nie wiesz jak zdobywać naklejki? Przeczytaj o tym w naszym artykule o Gangu Mocniaków!

Nowa książka o Mocniakach

Promocja na książki Mocniaki: 1+1 gratis

Akcja lojalnościowa Biedronki powoli zbliża się do końca, dlatego sieć chce umożliwić klientom skompletowanie całej kolekcji książek edukacyjno-przygodowych. Od 6.11 do 10.11 będzie można dostać je w promocji 1+1 gratis. Książeczki można miksować dowolnie.

Każdą z książek można odebrać (poza akcją promocyjną) za 15 naklejek lub kupić w regularnej cenie 14,99 zł. Przypominamy, że jedną naklejkę można uzyskać, robiąc w Biedronce zakupy za co najmniej 69 zł.

Zobacz najnowsze gazetki promocyjne Biedronki i oszczędzaj na zakupach

Książki o Mocniakach z Biedronki: Ile ich jest?

W tym roku akcji lojalnościowej ma towarzyszyć aż pięć różnych książek o przygodach Mocniakach. Na razie wydano pierwsze cztery części. Historie bohaterów mają bawić i uczyć o zdrowych nawykach żywieniowych. W fabułę wplatane są ciekawostki dietetyczne, konsultowane ze specjalistami z tej dziedziny.

Jakie książki o Mocniakach można dostać w Biedronce? Na razie można wybierać pomiędzy czterema tytułami:

  • „Witamina formę trzyma”,
  • „W zdrowym ciele wody wiele”,
  • „Raźno, zdrowo, razowo”,
  • „Między nami… i białkami”
Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(1)

Aga

Super! Fajny pomysł z tynk seniorami