Frisco dostarczy zakupy na Śląsku i w Trójmieście


31.12.2021
Anna Piotrowska
0
ostatnia aktualizacja: 26.03.2023

Spis treści

  1. Czym jest Frisco?
  2. Jak działa Frisco.pl?
  3. Dlaczego warto korzystać z oferty zakupów spożywczych online na Frisco.pl?
  4. Gdzie robić zakupy spożywcze online?

W czasach, gdy zakupy spożywcze online zyskują coraz większe grono zwolenników, kolejne marki otwierają się na nowych klientów. Tak jest w przypadku sieci Frisco, która wchodzi na Śląsk i do Trójmiasta. Przyjrzyjmy się, jak zrobić zakupy spożywcze przez internet w nowych lokalizacjach.

Czym jest Frisco?

Frisco.pl to supermarket online, który jest jednym z liderów polskiego rynku e-grocery. Marka od wielu lat umożliwiała robienie zakupów spożywczych online mieszkańcom Warszawy i okolic. Niestety przez długi czas nie obsługiwała innych miast. Na szczęście zaczęło się to zmieniać i Frisco weszło na rynek wrocławski, poznański i krakowski. A, jako że zainteresowanie zakupami online w tych miastach było nadspodziewanie duże, sieć postanowiła wejść i do innych miast. Tym razem Frisco.pl otworzyło się na mieszkańców Śląska i Trójmiasta. Do tego, aby przyciągnąć do siebie nowych klientów, Frisco.pl oferuje atrakcyjne promocje, takie jak rok darmowej dostawy czy kody rabatowe o łącznej wartości do 160 zł.

Zastanawiasz się, które sklepy internetowe mają najlepsze ceny? Sprawdź Ranking Supermarketów Online.

Dodajmy jeszcze, że centrum dystrybucyjne w Cholerzynie będzie obsługiwać Katowice, Sosnowiec
i Mysłowice. Z kolei w Trójmieście takie centrum znajduje się w Gdańsku.

 

Jak działa Frisco.pl?

Frisco.pl działa podobnie jak każdy supermarket spożywczy, tylko że online. Oznacza to, że wybrane produkty możemy zamawiać przez internet, po czym zostaną one dostarczone wprost do naszego domu. Sklep online czynny jest przez całą dobę, ale dostawy sieć realizuje w godzinach od 6:00 do 23:00. Oczywiście przy składaniu zamówienia wskazujemy, o jakiej porze zakupy powinny do nas dotrzeć. Co ważne, Frisco dostarcza zamówienia przez 7 dni w tygodniu.

Sprawdź także naszą recenzję sklepu internetowego Frisco.

Dodajmy jeszcze, że supermarket Frisco jest świetnie zaopatrzony. Znajdziemy w nim różnorodne artykuły spożywcze, środki czystości, kosmetyki czy produkty dla zwierząt. Poza tym wybór artykułów jest naprawdę spory, a coś dla siebie znajdą również wegetarianie, weganie, czy też osoby unikające laktozy czy glutenu. Ponadto sklep oferuje także produkty ekologiczne. Do tego Frisco.pl współpracuje z lokalnymi dostawcami, dbając o jak najwyższą jakość sprzedawanych produktów.

Chcesz zrobić zakupy spożywcze za pomocą swojego telefonu? Sprawdź, jakie korzyści oferuje aplikacja Frisco.

 

Dlaczego warto korzystać z oferty zakupów spożywczych online na Frisco.pl?

Przede wszystkim supermarkety online to idealne rozwiązanie w czasach, gdy powinniśmy unikać większych skupisk ludzi. Zamiast stać w kolejkach do kasy, możemy zamówić niezbędne produkty przez internet, po czym zostaną one dostarczone pod wskazany przez nas adres. Takie rozwiązanie sprawdzi się także, jeśli przebywamy na kwarantannie i po prostu nie możemy wyjść z domu.

Jednak zakupy spożywcze online to nie tylko sposób na pełną lodówkę w czasach pandemii. Jeśli po prostu nie lubisz chodzić po sklepach lub po prostu nie masz na to czasu, to supermarkety internetowe są dla Ciebie wybawieniem. W końcu jest to ogromna wygoda, zwłaszcza gdy robisz większe zakupy.

Chcesz płacić mniej za zakupy spożywcze online? Skorzystaj z naszych kodów rabatowych do Frisco.

 

Gdzie robić zakupy spożywcze online?

Jeszcze do niedawna tylko kilka sklepów umożliwiało robienie zakupów spożywczych przez internet. Dziś jest zupełnie inaczej. Nie dość, że są sklepy, które specjalizują się w zakupach online, to do tego i klasyczne sieci dają swoim klientom taką możliwość.

Co więcej, nie zapominajmy również o specjalnych aplikacjach do błyskawicznych zakupów online. Sprawdzą się one, gdy pilnie potrzebujesz konkretnych produktów, ale akurat nie możesz wyrwać się z domu. Pamiętaj jednak, że za pomocą takich aplikacji zrobisz raczej niewielkie zakupy. Za to supermarkety online idealnie nadają się do robienia większych zakupów na kilka dni, a nawet zapasów.

Pilnie potrzebujesz kilku produktów spożywczych? Sprawdź, jak działa aplikacja mobilna Lisek.

To, że popularne marki widzą, że Polacy pokochali zakupy spożywcze online, działa na naszą korzyść.
W końcu im większa konkurencja na rynku e-grocery, tym na lepsze ceny możemy liczyć. A dzięki temu, kupując online, oszczędzamy nie tylko czas, ale i pieniądze.

 

Anna Piotrowska

Komentarze użytkowników

(0)