Frisco Friends – program lojalnościowy Frisco


12.08.2020
Anna Piotrowska
0
ostatnia aktualizacja: 12.08.2020

Spis treści

  1. Frisco.pl – regularnie kupujesz, więcej zyskujesz
  2. Jakie korzyści przynosi program lojalnościowy Frisco Friends?
  3. Czy Frisco.pl zamieni swoich klientów w lojalnych przyjaciół?

Już od sierpnia klienci spożywczego sklepu internetowego Frisco.pl mogą korzystać z nowego programu lojalnościowego. Frisco Friends, bo tak nazywa się ten program, zapewnia dostęp do atrakcyjnych kuponów rabatowych o łącznej wartości do 135 zł, dodatkowych zniżek, darmowych prezentów i pierwszeństwa w rezerwacji terminów dostawy zamówienia. Sprawdźmy zatem, jak otrzymać powyższe bonusy.

Frisco.pl – regularnie kupujesz, więcej zyskujesz

Frisco Friends to rodzaj programu lojalnościowego. A to oznacza, że dodatkowe rabaty czekają na te osoby, które z oferty sklepu internetowego Frisco.pl będą korzystały regularnie. Co ważne, do programu Frisco Friends klienci dołączają automatycznie. Wystarczy, że 6-krotnie zrobisz zakupy na Frisco.pl, by móc korzystać z dodatkowych benefitów od sklepu. Jak wygląda to w praktyce?

Przy pierwszych zakupach od startu programu Frisco Friends otrzymasz książeczkę powitalną Welcome Book. Znajdziesz w niej 5 kuponów rabatowych o łącznej wartości 135 zł, które będziesz mogła wykorzystać przy kolejnych zakupach. Następnie, gdy w sumie 6 razy złożysz zamówienie w sklepie Frisco.pl, automatycznie dołączysz do grona przyjaciół Best Friend w ramach programu Frisco Friends.

Jeśli zakupy spożywcze na Frisco.pl będziesz robiła regularnie co najmniej raz w miesiącu, zdobędziesz prawo do korzystania z wszelkich benefitów przewidzianych w programie Frisco Friends. W przypadku gdy zrobisz sobie dłuższą przerwę od zakupów na Frisco.pl, część twoich przywilejów wygaśnie. Na szczęście odzyskasz je już po jednych zakupach.

Nie lubisz przepłacać za zakupy spożywcze online? Odwiedź Ranking Supermarketów Online
i znajdź sklep internetowy z najlepszymi cenami.

 

 

Jakie korzyści przynosi program lojalnościowy Frisco Friends?

W ramach programu lojalnościowego Frisco Friends możesz liczyć na takie korzyści jak:

  • przywileje w dostawie zamówienia,
  • tańsze zakupy,
  • dodatkowe prezenty od Frisco.pl.

Jak już wspomnieliśmy, od razu na starcie otrzymasz od Frisco.pl kupony rabatowe o łącznej wartości
135 zł. To jednak dopiero początek dobrych cen dla lojalnych klientów. Już po 6 zamówieniach na Frisco.pl dołączysz do Frisco Friends. W ramach tego programu czekają na Ciebie dedykowane promocje, rabat
o wartości 10% na wszystkie nowości w sklepie Frisco.pl oraz dodatkowa 10-procentowa zniżka na wybrany przez Ciebie produkt.

Co więcej, Frisco.pl rozdaje swoim klientom darmowe prezenty. Co każde 10. zakupy będziesz mogła wybrać podarunek, który otrzymasz zupełnie za darmo. Wybrany artykuły zostanie dostarczony do Ciebie wraz z zakupami. Jak na razie Frisco.pl nie opublikowało jeszcze listy, z której będziesz mogła wybierać prezenty.

Frisco Friends to także dodatkowe przywileje przy dostawie zakupów spożywczych do domu. Przede wszystkim możesz zarezerwować do 10 terminów dostawy z wyprzedzeniem. Do tego raz na kwartał czeka na Ciebie bezpłatna dostawa premium nawet tego samego dnia. Poza tym uczestnicy programu Frisco Friends mają zagwarantowaną darmową dostawę, gdy tylko złożą zamówienia o wartości co najmniej
200 zł.

Friscko.pl nawiązuje współpracę z Marks & Spencer. Sprawdź, czy czeka nas wielki powrót znanej marki do Polski.

 

Czy Frisco.pl zamieni swoich klientów
w lojalnych przyjaciół?

Program Frisco Friends to kolejny sposób sklepu spożywczego online Frisco.pl na zatrzymanie klientów na dłużej. Sieć postanowiła wykorzystać boom na zakupy spożywcze przez internet, który przyszedł wraz
z pandemią koronawirusa i związanymi z nią obostrzeniami.

Podczas kilkutygodniowego lockdownu wiele osób decydowało się na zakupy za pośrednictwem internetu, a Frisco.pl chce, aby zostali oni z marką na dłużej. Czy tak się stanie? Dzięki takim programom jak Frisco Friends jest na to duża szansa.

Szukasz dodatkowych zniżek na zakupy spożywcze? Koniecznie skorzystaj z naszych Kodów Rabatowych do Frisco i ciesz się najlepszymi cenami.

 

Anna Piotrowska

Komentarze użytkowników

(0)