„Fala nowych smaków”: Te napoje są dostępne tylko w Żabce


20.06.2024
Julia Walczak
0
ostatnia aktualizacja: 20.06.2024

Spis treści

  1. „Fala nowych smaków”: Promocyjne ceny

Żabka jest znaną siecią convenience, która często proponuje swoim klientom wyjątkowe produkty – często dostępne tylko w jej sklepach. W 2023 roku w sieci sprzedano ponad 720 mln sztuk napojów, z czego aż 60 mln sztuk to artykuły dostępne tylko w Żabce. Tego lata także nie zwalnia tempa i rusza z akcją „Fala nowych smaków”. 

Żabka poszerza swoją ofertę napojów o kolejne oryginalne produkty znanych
marek. Klienci będą mieli szansę spróbować niepowtarzalnych smaków i to w wyjątkowo korzystnych cenach. Akcję wspierać będzie szeroko zakrojona kampania telewizyjna i digitalowa.

„Fala nowych smaków”: Promocyjne ceny

Napoje cieszą się ogromną popularnością wśród klientów Żabki. Doceniają oni szeroki wybór produktów oraz niepowtarzalne smaki, których nie spróbują nigdzie indziej.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, Żabka rozpoczęła letnią akcję „Fala nowych smaków”. Sieć w ramach działań promocyjnych oferuje swoim klientom wiele oryginalnych napojów w bardzo atrakcyjnych cenach, zarówno przy zakupie pojedynczych sztuk, jak i większej ilości. Przy zakupie dwóch takich samych produktów objętych promocją za drugi zapłacimy nawet do 57% mniej!

Jak korzystać z promocji w aplikacji Żappka? Zobacz co możesz zyskać

Fala nowych smaków, Gazetka Żabki

Witaminowe orzeźwienie w super cenach

Tego lata w Żabce dostępne będą markowe napoje, które nie tylko zaspokoją pragnienie, ale także wspomogą organizmy solidną dawką witamin. Wśród nich wymienić można różne warianty wody witaminowej marki No Rush (533 ml), napój Oshee Witamin Lemonade (555 ml) oraz bezcukrowy napój Dzik Vitamin Boost (750 ml).

W gorące dni orzeźwienie przyniosą także: napój od znanego youtubera Buddy – Doze Green Tea Honey (473 ml), bezkofeinowy Tiger Placebo Classic (250 ml) czy orzeźwiające Bubble Tea (80 g) z kulkami tapioki o smaku arbuza, które zdobyło ogromną popularność w internecie.

Czy Cola Zero jest lepsza od zwykłej? Co na to badania?

Elektryzująca nowość tylko w Żabce

Z kolei klienci sieci, którzy wykażą się odpowiednim refleksem, mogą spróbować limitowanej edycji Pepsi Electric Blue (500 ml). Napój wyróżniający się niebieskim kolorem i intensywnym cytrusowym smakiem od czerwca do początku lipca dostępny jest jedynie w sklepach Żabka. Osoby, które zdecydują się na zakup dwóch butelek tego produktu, za drugą zapłacą aż 51% mniej.

Julia Walczak
Redaktorka i copywriterka. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(0)