Supermarkety Dino – wszystko co powinniście o nich wiedzieć


25.06.2021
Anna Piotrowska
0
ostatnia aktualizacja: 26.03.2023

Spis treści

  1. Co oferują supermarkety Dino?
  2. Jakie są godziny otwarcia sklepów Dino?
  3. Jak kupować taniej w supermarketach Dino?
  4. Czym wyróżniają się supermarkety Dino?

Dino to kolejna sieć supermarketów spożywczych, która podbija serca polskich klientów. Zbudowana na bazie rodzimego kapitału, oferuje świetne produkty w atrakcyjnych cenach. Jeśli niedaleko Ciebie działa sklep Dino, koniecznie sprawdź, dlaczego warto wybrać się do niego po codzienne zakupy spożywcze.

Co oferują supermarkety Dino?

W supermarketach Dino możesz wybierać z oferty ponad 5000 produktów, z takich kategorii jak:

  • artykuły spożywcze, w tym produkty świeże,
  • artykuły chemiczne,
  • kosmetyki.

Co ważne, w Dino znajdziemy wędliny, mięsa i wyroby garmażeryjne pochodzące z Zakładów Mięsnych Agro-Rydzyna. Zakłady te należą do marki Dino, która jest jednocześnie jedynym dystrybutorem pochodzących z nich produktów. 

Do tego supermarkety Dino sprzedają produkty zarówno marek ogólnopolskich, jak i lokalnych z różnych regionów Polski. Poza tym Dino oferuje całą gamę marek własnych. Są to: Aqua Fruta, Aqua Zdrój, BakaLike, Big Snack, Bystry Zdrój, Deliss, Doogy, Fire Up, Gugu, Ice&Fun, Jazz, Kuchnia Smaku, LaVenda, Liff, Mroźny Ogród, Paris Style, Rio de Brass, Swing, Warzyw Moc czy Złote Łany.

Zanim wybierzesz się na zakupy spożywcze do Dino, zawsze możesz przejrzeć aktualną ofertę sklepu
w internecie. Dzięki temu jeszcze lepiej zaplanujesz swoje zakupy i zapłacisz mniejszy rachunek przy kasie.

Chcesz zrobić zakupy spożywcze bez wychodzenia z domu? Sprawdź ranking supermarketów internetowych.

 

Jakie są godziny otwarcia sklepów Dino?

Sklepy Dino otwarte są codziennie od poniedziałku do soboty w godzinach już od 6:00 rano aż do 23:00 wieczorem. Dzięki temu niezbędne zakupy spożywcze zrobisz o dogodnej dla siebie porze, nawet jeśli późno kończysz pracę. Dodajmy jeszcze, że identyczny godziny otwarcia obowiązują także w niedziele handlowe. Pamiętaj także, że sklepy sieci Dino nie prowadzą sprzedaży w niedziele niehandlowe. 

Nie miałaś czasu zrobić zakupów w tygodniu? Sprawdź, gdzie zrobisz zakupy spożywcze w niedziele niehandlowe.

 

Jak kupować taniej w supermarketach Dino?

Dino, jak każda sieć sklepów spożywczych, chce przyciągać do siebie klientów produktami dobrej jakości, dostępnymi w atrakcyjnych cenach. Stąd różnego rodzaju promocje i wyprzedaże, dzięki którym kupisz ulubione produkty odpowiednio taniej. Pamiętaj tylko, aby nie przegapić żadnej promocji. Wystarczy, że będziesz regularnie zaglądać na stronę internetową Dino, lub przeglądać aktualne gazetki promocyjne Dino, wydawane przez tę markę.

Poza tym, jeśli chcesz płacić mniej za codzienne zakupy spożywcze, staraj się odpowiednio planować swoje zakupy. Możesz na przykład tworzyć listy zakupów, dzięki czemu nie będziesz kupować produktów, które później przeterminują się i wylądują w koszu na śmieci.

Do tego postaw na robienie zapasów z głową. Jeśli dany produkt nie psuje się lub ma długi okres przydatności do spożycia, kupuj go w czasie promocji w większych ilościach. Dzięki temu płacisz mniej, a do tego nie musisz obawiać się, że danego produktu zabranie Ci akurat wtedy, gdy będziesz go potrzebować.

Poza tym planując zakupy, bierz pod uwagę aktualne promocje i wyprzedaże, dopasowując do nich pomysły na posiłki na najbliższe dni.

 Nie miałaś czasu na samodzielne przygotowanie jedzenia? Sprawdź nasze kody rabatowe na catering dietetyczny Dietific.

 

Czym wyróżniają się supermarkety Dino?

Korzenie supermarketów sieci Dino sięgają 1999 roku, kiedy to w województwie wielkopolskim powstały pierwsze sklepy tej marki. Dziś na trenie całej Polski działa ponad 1600 placówek, które dbają o wysoką jakość oraz komfort robienia codziennych zakupów spożywczych. Warto dodać, że marka Dino została stworzona na bazie polskiego kapitału.

Supermarkety Dino to jedna z wielu sieci spożywczych, które mają swoje sklepy w mniejszych i większych miastach na terenie niemalże całej Polski. Na pewno warto korzystać z ich oferty, szczególnie jeśli sklep Dino znajduje się w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania lub pracy. Poza tym godziny otwarcia placówek Dino są na tyle przystępne, że na pewno znajdziesz czas, aby udać się do nich na codzienne zakupy.

 

Anna Piotrowska

Komentarze użytkowników

(0)