Netto – czy warto robić zakupy w sklepach tej sieci?


23.07.2021
Anna Piotrowska
0
ostatnia aktualizacja: 26.03.2023

Spis treści

  1. Jaką ofertę posiada sklep Netto?
  2. Jakie udogodnienia dla klientów zapewnia sklep Netto?
  3. W jakich godzinach działają sklepy spożywcze sieci Netto?
  4. Czym jest sklep Netto?

Zakupy spożywcze to codzienność dla każdego z nas. Zazwyczaj robimy je w sklepie, który znajduje się w pobliżu naszego domu lub miejsca pracy. Tak jest po prostu szybciej i wygodniej. Czasem jednak można zmienić swoje przyzwyczajenia i odwiedzić market, do którego na co dzień nie zachodzimy. Czy warto tak zrobić w przypadku sklepów sieci Netto? Przekonajmy się!

Jaką ofertę posiada sklep Netto?

Sklep Netto to przede wszystkim sposób na codzienne zakupy spożywcze. Wszystko dlatego, że właśnie taki asortyment dominuje w tych marketach. W Netto kupisz zatem pieczywo, warzywa i owoce, mięso i wędliny, sery i nabiał, słodycze, przyprawy i sosy, gotowe dania i mrożonki, napoje i wszystko, co tylko przyda Ci się do wyczarowania pysznych potraw w kuchni. Wszystko to od znanych i lubianych producentów i sprawdzonych dostawców, a także w ramach marek własnych. 

Do tego dochodzą wszelkiego rodzaju produkty sezonowe, a także artykuły dla wegan, wegetarian oraz osób unikających glutenu czy laktozy. Poza tym do Netto możesz wybrać się, aby kupić jedzenie dla psa
i kota (sprawdź nasz ranking internetowych sklepów zoologicznych), podstawowe artykuły higieniczne, kosmetyki czy chemię gospodarczą.

Chcesz mieć pewność, że robisz zakupy spożywcze w najlepszych sklepach? Sprawdź Ranking Supermarketów Internetowych.

 

Jakie udogodnienia dla klientów zapewnia sklep Netto?

Zacznijmy od tego, że sieć Netto stawia na nowoczesność, zarówno w kwestii designu, jak i funkcjonalności. Dzięki temu zakupy w sklepach spożywczych mają być jeszcze przyjemniejsze, łatwiejsze i tańsze.

Pomóc ma w tym m.in. aplikacja mobilna Netto, która oferuje dostęp do dodatkowych zniżek i rabatów. Aplikacja jest oczywiście bezpłatna i możesz pobrać ją z App Store lub Google Play, w zależności od tego, na jakim systemie działa Twój telefon komórkowy.

Pamiętaj także, aby regularnie zaglądać także do gazetki promocyjnej Netto, w której znajdziesz informacje
o nadchodzących promocjach. Dzięki temu za zakupy spożywcze zapłacisz jeszcze mniej niż zazwyczaj.  

 

W jakich godzinach działają sklepy spożywcze sieci Netto?

Sklepy Netto czynne są od poniedziałku do soboty, a także w niedziele handlowe. Godziny otwarcia to 6:00 – 22:00, ale warto upewnić się, czy sklep w Twojej okolicy nie jest pod tym względem wyjątkiem.

Dodajmy jeszcze, że marka Netto przejęła sklepy Tesco, po tym, jak brytyjska sieć postanowiła wycofać się
z polskiego rynku. W ten sposób w Polsce działa ponad 700 marketów Netto. 

 

Czym jest sklep Netto?

Historia Netto sięga już 1981 roku, kiedy to w Kopenhadze powstał pierwszy sklep tej sieci. Z kolei pierwsze Netto w Polsce zostało otwarte w Szczecinie w 1995 roku. Jak widać, marka ta od dawna jest w naszym kraju, co z pewnością ułatwia dopasowanie dostępnego na półkach asortymentu do naszych potrzeb.

Warto jeszcze dodać, że na logo Netto znajduje się piesek Scottie, czyli czarny terier szkocki. A to wszystko dlatego, że Szkoci znani są ze swojej skłonności do oszczędzania, a motto duńskiej sieci sklepów spożywczych to „więcej za mniej”.

Sklepy sieci Netto oferują bardzo szeroki asortyment produktów spożywczych w dobrych cenach. Dzięki temu możesz za zakupy płacić mniej, zwłaszcza jeśli zamierzasz skorzystać z dodatkowych promocji czy zniżek oferowanych w aplikacji mobilnej. Dlatego, jeśli mieszkasz lub pracujesz w pobliżu sklepu Netto, śmiało udaj się tam na zakupy. Szybko przekonasz się, że był to udany wybór. 

 

Anna Piotrowska

Komentarze użytkowników

(0)