Aldi – co wyróżnia sklepy tej sieci? Czy warto tam kupować?


13.08.2021
Anna Piotrowska
0
ostatnia aktualizacja: 26.03.2023

Spis treści

 1. Jaką ofertę mają sklepy spożywcze Aldi?
 2. Kiedy możesz zrobić zakupy w sklepach spożywczych Aldi?
 3. Jak kupować taniej w sklepach spożywczych Aldi?
 4. O sklepach spożywczych Aldi

Wybierasz się na zakupy spożywcze? W takim razie czeka Cię niełatwe zadanie. W końcu sklepy spożywcze, dyskonty, hipermarkety, a także lokalne sklepiki czekają na Ciebie na każdym kroku. Co więcej, w każdym z nich wybór produktów od najlepszych dostawców jest przeogromny. Nie inaczej jest w przypadku sieci dyskontów Aldi. Sprawdź, dlaczego właśnie w tym sklepie warto robić codzienne zakupy spożywcze.

Jaką ofertę mają sklepy spożywcze Aldi?

W sklepach Aldi znajdziesz przede wszystkim szeroki wybór artykułów spożywczych w atrakcyjnych cenach. Są to m.in.:

 • świeże warzywa i owoce,
 • mięso i wędliny,
 • ryby i owoce morza,
 • gotowe dania i mrożonki,
 • sery, nabiał, mleko i jaja,
 • świeże pieczywo,
 • produkty śniadaniowe,
 • przetwory,
 • wypieki,
 • oleje i oliwy,
 • kawy, herbaty i inne napoje, w tym alkohole,
 • artykuły dla dzieci i niemowląt.

Nie masz czasu na bieganie po sklepach spożywczych? Sprawdź Ranking Sklepów Internetowych.

Poza tym Aldi nie zapomina o zwolennikach zdrowego żywienia. Stąd w ofercie sklepu produkty ekologiczne. Do tego dochodzą artykuły dla osób, które muszą przestrzegać specjalnej diety, np. produkty dla cukrzyków, bez laktozy czy bez glutenu.

Jednak nie samymi produktami spożywczymi Aldi stoi. W sklepach tej marki znajdziesz także artykuły gospodarstwa domowego, chemię gospodarczą, kosmetyki, wyposażenie ogrodów, narzędzia, a nawet odzież. 

Jeśli często kupujesz w sklepach Aldi koniecznie zapoznaj się z najnowszą gazetką promocyjną Aldi.

 

Kiedy możesz zrobić zakupy w sklepach spożywczych Aldi?

Poza pojedynczymi wyjątkami sklepy spożywcze Aldi czynne są od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00. Poza tym dyskonty Aldi są otwarte w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00.

 

Czym jest akcja „Ciche Godziny”?

Warto wiedzieć, że sieć sklepów spożywczych Aldi bierze udział w akcji „Ciche Godziny”. Jest ona skierowana do osób ze spektrum autyzmu, które są wrażliwe na bodźce zewnętrzne. Dzięki temu
w określonych godzinach sklepy wyciszają muzykę i komunikaty sklepowe. Dodatkowo w tym czasie działają kasy pierwszeństwa. W ten sposób osoby ze spektrum autyzmu i ich opiekunowie mogą jeszcze szybciej zrobić zakupy i wyjść ze sklepu.

A kiedy obowiązują „Ciche Godziny”? W sklepach Aldi jest to:

 • wtorek – od 8:00 do 10:00,
 • środa – od 18:00 do 20:00.

Lubisz zdrowo się odżywiać ale brakuje Ci czasu na gotowanie? Sprawdź nasz kod rabatowy na catering dietetyczny NTFY.

 

Jak kupować taniej w sklepach spożywczych Aldi?

Choć ceny nieustannie rosną, za zakupy spożywcze w sklepach Aldi wcale nie musisz przepłacać. Wszystko dlatego, że marka regularnie urządza promocje, dzięki czemu Twoje ulubione artykuły są w odpowiednio niższej cenie. Aby takich promocji nie przegapić, regularnie zaglądaj do gazetki promocyjnej. Dzięki temu jeszcze lepiej zaplanujesz swoje zakupy i wydasz na nie mniej.

Natomiast jeśli regularnie kupujesz w sklepach Aldi, zainstaluj specjalną aplikację mobilną. Tam także znajdziesz informacje o obowiązujących promocjach, a do tego stworzysz własne listy zakupów oraz znajdziesz pomysł na obiad czy kolację.

Stacjonarnie czy przez internet? Sprawdź, jak zrobisz najlepsze zakupy w sklepach spożywczych w Katowicach.

 

O sklepach spożywczych Aldi

Aldi to niemiecka sieć dyskontów spożywczo-przemysłowych. Pierwszy sklep tej marki pojawił się w Polsce w 2006 roku. Obecnie dyskonty Aldi znajdują się w wielu krajach na pięciu kontynentach.

Codzienne zakupy spożywcze mogą być nie tylko szybkie i przyjemne, ale i tanie. Wystarczy, że będziesz regularnie odwiedzała takie dyskonty jak Aldi. Kupisz w nich wszystko, czego tylko potrzebujesz w swojej kuchni i nie tylko.

 

Anna Piotrowska

Komentarze użytkowników

(0)