Everli – szybkie zakupy spożywcze przez aplikację


24.09.2021
Anna Piotrowska
0
ostatnia aktualizacja: 26.03.2023

Spis treści

 1. Czym jest aplikacja Everli?
 2. Jakie sklepy spożywcze dostępne są w aplikacji Everli?
 3. Jak korzystać z aplikacji Everli?
 4. Ile kosztuje korzystanie z zakupów spożywczych za pośrednictwem Everli?
 5. Czym jest Everli?

Nie masz czasu lub ochoty na zakupy, a Twoja lodówka świeci pustkami? Zamiast zmuszać się do wyjścia do sklepu, zamów niezbędne produkty online. Możesz w tym celu wykorzystać aplikację Everli, dzięki której zakupy spożywcze zostaną dostarczone prosto pod wskazany przez Ciebie adres. Sprawdź, jak korzystać z Everli – aplikacji do zakupów przez internet w Twoich ulubionych supermarketach.

Czym jest aplikacja Everli?

Aplikacja mobilna Everli pozwala na robienie zakupów spożywczych w Twoich ulubionych sklepach bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że wybierzesz w aplikacji jeden z wielu dostępnych marketów oraz stworzysz listę potrzebnych produktów, a Szoper Everli pójdzie w Twoim imieniu do danego sklepu, zrobi zakupy, a następnie dostarczy je pod wskazany przez Ciebie adres. Co ważne, jeśli danego produktu akurat nie będzie w sklepie, Twój Szoper sam wybierze zamienniki lub skontaktuje się z Tobą w celu modyfikacji zamówienia.

Chcesz zapłacić mniej za swoje pierwsze zakupy spożywcze za pośrednictwem Everli? Wykorzystaj nasz kod rabatowy do Everli.

 

Jakie sklepy spożywcze dostępne są
w aplikacji Everli?

Obecnie z aplikacją Everli zrobisz zakupy online w takich supermarketach i dyskontach spożywczych jak m.in.:

 • Biedronka,
 • Lidl,
 • Kaufland,
 • Carrefour,
 • Leclerc,
 • Spar.

Oczywiście z czasem lista sklepów dostępnych w Everli będzie się powiększać. Z tego względu warto regularnie sprawdzać, jakie nowości pojawiają się w aplikacji.

Cenisz sobie wygodę i oszczędność czasu, które zapewniają Ci zakupy spożywcze przez internet? Sprawdź nasz Ranking Supermarketów Online.

 

Jak korzystać z aplikacji Everli?

Przede wszystkim zainstaluj na swoim telefonie aplikację mobilną Everli. Pobierzesz ją zarówno ze sklepu Google Play, jak i App Store. Oczywiście samo pobranie aplikacji nic Cię nie kosztuje. Gdy już zarejestrujesz się w aplikacji, wybierz sklep, w którym chcesz zrobić zakupy spożywcze. Następnie odszukaj potrzebne produkty i dodaj je do wirtualnego koszyka. Jak tylko skompletujesz swoje zamówienie, zaplanuj dostawę. Co ważne, jeśli zakupy zrobisz odpowiednio wcześnie, możesz otrzymać je nawet tego samego dnia. Teraz pozostaje Ci tylko zapłacić za zakupy (kartą kredytową, przelewem lub BLIK-iem) i czekać na dostawcę.

Oczywiście z usług Everli możesz korzystać także za pośrednictwem swojego komputera. Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową Everli, zalogujesz się na swoje konto klienta i rozpoczniesz proces zakupowy.

Odpowiadają Ci szybkie zakupy spożywcze za pomocą aplikacji moblinej? Zapoznaj się także z naszym artykułem o aplikacji Wolt.

 

W jakich miastach działa aplikacja Everli?

Jak na razie z zakupów spożywczych za pośrednictwem Everli mogą skorzystać mieszkańcy aż 34 polskich miast. Są to: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Katowice, Kielce, Kobyłka, Kraków, Legionowo, Lublin, Łódź, Mysłowice, Olsztyn, Poznań, Radom, Ruda Śląska, Rzeszów, Siemianowice Śląskie, Sopot, Sosnowiec, Swarzędz, Świętochłowice, Szczecin, Toruń, Tychy, Warszawa, Wołomin, Wrocław, Zabrze. Jednak z czasem usługa Everli dostępna będzie także
i w innych miastach.

 Mieszkasz na Dolnym Śląsku? Poznaj najlepsze sklepy spożywcze we Wrocławiu.

 

Ile kosztuje korzystanie z zakupów spożywczych za pośrednictwem Everli?

Koszt dostawy zakupów zrobionych za pośrednictwem Everli to tylko 6 zł, o ile wartość Twojego zamówienia jest mniejsza niż 100 zł. Jednak jeśli zdecydujesz się na szybką dostawę, musisz dopłacić 3,9 zł.

 

Czym jest Everli?

Everli to tak naprawdę dawne Szopi. Jednak po dołączeniu do włoskiej firmy Supermercato24 postawiono zadbać o dalszy rozwój marki już pod nową nazwą.

Zakupy z aplikacją Everli to usługa, dzięki której oszczędzasz przede wszystkim swój czas. Po prostu zlecasz zrobienie zakupów Szoperowi, który uda się do wybranego przez Ciebie sklepu w Twoim imieniu. A Ty w tym czasie możesz zająć się pracą, rodziną, lub oddać się błogiemu nicnierobieniu. 

 

Anna Piotrowska

Komentarze użytkowników

(0)