Aplikacja mobilna ALDI – czy i dlaczego warto z niej korzystać?


03.12.2020
Julia Walczak
0
ostatnia aktualizacja: 31.10.2023

Spis treści

  1. Aplikacja ALDI
  2. Co daje aplikacja ALDI?
  3. Aldi Parking: Jak zapłacić z aplikacją?

Często robisz zakupy w marketach sieci ALDI? Przed kolejną wyprawą do sklepu zainstaluj aplikację mobilną, dzięki której Twoje zakupy spożywcze będą wygodniejsze i tańsze. Zobacz co daje aplikacja ALDI i dlaczego warto zwrócić na nią uwagę!

Coraz więcej sieci sklepów posiada własne aplikacje i specjalne programy lojalnościowe. Nic dziwnego, że klienci powoli gubią się w tym, którą aplikację warto ściągnąć na telefon, a która raczej nam się nie przyda. Czy warto korzystać z aplikacji ALDI? Podsumowujemy wszystkie korzyści!

Aplikacja ALDI

Aplikacja ALDI ma za zadanie wspierać klientów sklepu w codziennych zakupach. Dzięki niej specjalne oferty i promocje masz zawsze pod ręką. To prawdziwa gratka dla miłośników oszczędzania. Aplikacja posiada też wiele innych przydatnych funkcji jak tworzenie listy zakupów, płacenie za parking w aplikacji czy przeglądanie ofert w innych krajach.

W jakich internetowych sklepach spożywczych warto robić zakupy?

Aplikacja Aldi, Google Play

Co daje aplikacja ALDI?

Aplikacja ALDI ma pomóc Ci robić lepsze i łatwiejsze zakupy. Posłuży Ci przede wszystkim w planowaniu Twoich wydatków, co pomoże poważnie zaoszczędzić na zakupach. Jakie funkcje znajdziemy w aplikacji?

  • Przegląd oferty sklepu,
  • Usługa przypominania o aktualnych ofertach,
  • Możliwość sporządzania list zakupowych,  
  • Wyszukiwarka sklepów w okolicy,
  • Bank przepisów kulinarnych,
  • Przeglądanie oferty Aldi w innych krajach.

ALDI aplikacja: Oferta sklepu

Aplikacja ALDI służy przede wszystkim do tego, abyś mógł zapoznać się z aktualną ofertą sklepu i zaplanować swoje zakupy. Jeśli przed zakupami zapoznasz się z aktualnymi promocjami, nie będziesz miał wątpliwości co do tego, co kupić na najbliższy obiad.

To jednak nie wszystko. W aplikacji możesz ustawić specjalne przypomnienia. Dzięki nim dostaniesz powiadomienie, gdy tylko interesujący Cię produkt trafi do sklepu. Z ofertą ALDI możesz oczywiście zapoznać się także w aktualnej gazetce Aldi.

Lista zakupów w aplikacji ALDI

Czy ktoś w XXI wieku robi jeszcze listy zakupów? Jasne, że tak! Nie trzeba tego jednak robić na kartce. Można ją zastąpić lepszymi narzędziami. Jednym z nich może być właśnie aplikacja ALDI. Błyskawicznie dodasz zakupy do listy, z którą następnie wybierzesz się na zakupy. Co więcej, tak przygotowaną listę możesz przekazać znajomym czy rodzinie, także już nigdy nie usłyszysz wymówki, że ktoś zapomniał o Twojej ukochanej czekoladzie.

Zobacz nasze zestawienie aplikacji do tworzenia listy zakupów

Lista zakupów, aplikacja ALDI

Poza tym opcja tworzenia listy zakupów w aplikacji ALDI ma jeszcze jedną zaletę. Przede wszystkim takich list możesz stworzyć kilka. Wybierasz się na szybkie zakupy? Skorzystaj z listy produktów, których używasz na co dzień. Planujesz zrobić większe zapasy? Stwórz listę, na której wpiszesz artykuły, które Ci się kończą i chcesz je uzupełnić. Zawsze z okazji odwiedzin teściowej przygotowujesz swoje popisowe ciasto? Przygotuj na nie osobną listę, dzięki czemu będziesz miała pewność, że w ostatniej chwili nie zabraknie jakiegoś kluczowego składnika.

Znajdź nowe przepisy

Dodatkowo w aplikacji ALDI znajdziesz mnóstwo inspiracji kulinarnych. Co więcej, jeśli dany przepis wpadnie Ci w oko, błyskawiczne dodasz do swojej listy zakupów produkty niezbędne do jego przyrządzenia. Oczywiście wszystkie składniki pochodzą ze sklepu ALDI, także nie czeka Cię poszukiwanie nietypowych produktów w innych marketach.

Poza tym, jeśli lubisz robić zakupy w ALDI, to aplikacja pomoże Ci znaleźć inne sklepy tej marki. Jest to przydatne szczególnie na wakacjach. Co jednak ważne, aplikacja ALDI sprawdzi się także podczas wyjazdów za granicę, gdyż sklepy tej marki obecne są również w innych krajach.

Nie masz czasu na codzienne szykowanie posiłków? Sprawdź nasz kod rabatowy do Dietly

Aldi Parking: Jak zapłacić z aplikacją?

Czy za parking Aldi można zapłacić aplikacją? Tak, ale niestety nie tą o której mówimy. Za wszystkie płatne parkingi sieci ALDI można zapłacić za pośrednictwem aplikacji APCOA FLOW. Jeżeli chcesz płacić w ten sposób, musisz ją pobrać ze sklepu Google Play lub Apple Store. Dzięki tej aplikacji zapłacisz za postój bez pobierania biletu, co nie tylko skróci całą operację, ale i jest dodatkowo bardziej bezpieczne i higieniczne.

Przypominamy, że na parkingach przy sklepach sieci ALDI pierwsza godzina postoju jest bezpłatna, o ile zostanie pobrany bilet, który położysz za szybą samochodu. Teraz zamiast biletu wystarczy uruchomienie sesji w aplikacji mobilnej ALDI. W przypadku przedłużającego się postoju zapłacisz 4 zł za każdą dodatkową godzinę parkowania.

Aplikacje mobilne do sklepów spożywczych takich jak ALDI to dziś codzienność. Oczywiście można się bez nich obyć, ale stanowią one ogromne ułatwienie zarówno w trakcie zakupów spożywczych, jak i ich planowania.  

Julia Walczak
Redaktorka i copywriterka. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(0)