Aplikacja mobilna ALDI – czy i dlaczego warto z niej korzystać?


03.12.2020
Anna Piotrowska
0
ostatnia aktualizacja: 03.12.2020

Spis treści

  1. Kto może korzystać z aplikacji mobilnej ALDI?
  2. Dlaczego warto zainstalować aplikację mobilną ALDI?
  3. Zapłać za parking z aplikacją ALDI

Często robisz zakupy w marketach sieci ALDI? Przed kolejną wyprawą do sklepu zainstaluj aplikację mobilną, dzięki czemu Twoje zakupy spożywcze będą wygodniejsze i tańsze. Sprawdź, czym wyróżnia się aplikacja marki ALDI .  

Kto może korzystać z aplikacji mobilnej ALDI?

Aplikacja mobilna ALDI może zostać zainstalowana na smartfonach oraz tabletach. Nie ma przy tym znaczenia, czy wykorzystują one system operacyjny Android, czy iOS. Aplikacja sprawnie działa na obu, także bez trudu znajdziesz ją zarówno w sklepie Google Play, jak i App Store.

Chcesz zrobić większe zapasy żywności? Sprawdź Ranking Sklepów Spożywczych Online.

 

Dlaczego warto zainstalować aplikację mobilną ALDI?

Aplikacja ALDI ma pomóc Ci robić lepsze i łatwiejsze zakupy. Posłuży Ci do tego kilka funkcji, dostępnych
w aplikacji. Są to m.in.:

  • przegląd oferty sklepu,
  • usługa przypominania o aktualnych ofertach,
  • możliwość sporządzania list zakupowych,  
  • wyszukiwarka sklepów w okolicy,
  • bank przepisów kulinarnych.

Sprawdź także naszą recenzję supermarketów Aldi.

 

Poznaj ofertę ALDI

Aplikacja ALDI służy przede wszystkim do tego, abyś mogła zapoznać się z aktualną ofertą sklepu
i zaplanować swoje zakupy. Jeśli zawczasu będziesz wiedziała, które z produktów dostępne będą w promocji, nie będziesz miała wątpliwości co kupić na najbliższy obiad, a Twoje zakupy będą po prostu szybsze.

To jednak nie wszystko. W aplikacji możesz ustawić specjalne przypomnienia. Dzięki nim dostaniesz powiadomienie, gdy tylko interesujący Cię produkt trafi do sklepu. Z aktualną ofertą Aldi możesz oczywiście zapoznać się także w aktualnej gazetce Aldi.

 

Stwórz listy zakupów

Aplikacja ALDI może także skutecznie zastąpić tradycyjne listy zakupów. W aplikacji błyskawicznie dodasz zakupy do listy, z którą następnie wybierzesz się na zakupy. Co więcej, tak przygotowaną listę możesz przekazać znajomym czy rodzinie, także już nigdy nie usłyszysz wymówki, że ktoś zapomniał o Twojej ukochanej czekoladzie.

Poza tym opcja tworzenia listy zakupów w aplikacji ALDI ma jeszcze jedną zaletę. Przede wszystkim takich list możesz stworzyć kilka. Wybierasz się na szybkie zakupy? Skorzystaj z listy produktów, których używasz na co dzień. Planujesz zrobić większe zapasy? Stwórz listę, na której wpiszesz artykuły, które Ci się kończą
i chcesz je uzupełnić. Zawsze z okazji odwiedzin teściowej przygotowujesz swoje popisowe ciasto? Przygotuj na nie osobną listę, dzięki czemu będziesz miała pewność, że w ostatniej chwili nie zabraknie jakiegoś kluczowego składnika.

 

Znajdź nowe przepisy

Dodatkowo w aplikacji ALDI znajdziesz mnóstwo inspiracji kulinarnych. Co więcej, jeśli dany przepis wpadnie Ci w oko, błyskawiczne dodasz do swojej listy zakupów produkty niezbędne do jego przyrządzenia. Oczywiście wszystkie składniki pochodzą ze sklepu ALDI, także nie czeka Cię poszukiwanie nietypowych produktów w innych marketach.

Poza tym, jeśli lubisz robić zakupy w ALDI, to aplikacja pomoże Ci znaleźć inne sklepy tej marki. Jest to przydatne szczególnie na wakacjach. Co jednak ważne, aplikacja ALDI sprawdzi się także podczas wyjazdów za granicę, gdyż sklepy tej marki obecne są również w innych krajach.

Nie masz czasu na codzienne przygotowywanie posiłków? Sprawdź nasz kod rabatowy na catering dietetyczny NTFY.

 

Zapłać za parking z aplikacją ALDI

Co ciekawe, od niedawna aplikacja mobilna ALDI umożliwia także płacenie za parking. Chodzi dokładnie
o parkingi obsługiwane przez operatora APCOA. Dzięki aplikacji zapłacisz za postój bez pobierania biletu, co nie tylko skróci całą operację, ale i jest dodatkowo bardziej bezpieczne i higieniczne.

Przypominamy, że na parkingach przy sklepach sieci ALDI pierwsza godzina postoju jest bezpłatna, o ile zostanie pobrany bilet, który położysz za szybą samochodu. Teraz zamiast biletu wystarczy uruchomienie sesji w aplikacji mobilnej ALDI. W przypadku przedłużającego się postoju zapłacisz 4 zł za każdą dodatkową godzinę parkowania.

Aplikacje mobilne do sklepów spożywczych takich jak ALDI to dziś codzienność. Oczywiście można się bez nich obyć, ale stanowią one ogromne ułatwienie zarówno w trakcie zakupów spożywczych, jak i ich planowania.  

 

Anna Piotrowska

Komentarze użytkowników

(0)