delio wchodzi do Krakowa i rozdaje rabaty do 450 zł


30.09.2022
Anna Piotrowska
0
ostatnia aktualizacja: 26.03.2023

Spis treści

  1. Czym jest delio?
  2. Jak działa delio?
  3. Jak skorzystać z rabatów od delio?

Na mapie Krakowa właśnie pojawił się kolejny supermarket online, który oferuje zakupy spożywcze z dowozem do domu. Mowa o marce delio, która wiosną zadebiutowała w Warszawie, a od września będzie dostarczać zamówione artykuły mieszkańcom Krakowa. Największe atuty delio to dostawa zakupów nawet w ciągu godziny od poniedziałku do niedzieli. Jak to wygląda w praktyce?

 

Czym jest delio?

delio to supermarket online, który oferuje zakupy spożywcze przez internet z dostawą do domu nawet
w ciągu 60 minut. Marka ta weszła na polski rynek w marcu 2022 i początkowo oferowała swoje usługi mieszkańcom Warszawy oraz podwarszawskiego Piaseczna i Konstancina. Jak widać, debiut okazał się na tyle udany, że już w połowie września delio weszło do Krakowa. Dzięki temu również mieszkańcy stolicy Małopolski mogą robić błyskawiczne zakupy online z dostawą do domu.

Zastanawiasz się, który sklep spożywczy ma najlepszą ofertę? Sprawdź Ranking Supermarketów Online.

Jak na supermarket przystało, delio oferuje szeroką gamę produktów, z takich kategorii jak:

  • artykuły spożywcze,
  • chemia gospodarcza,
  • kosmetyki,
  • produkty dla dzieci,
  • artykuły dla zwierząt.

W sumie delio ma w swojej ofercie ponad 5000 różnorodnych produktów, które możesz zamówić online,
w tym artykuły wegetariańskie, wegańskie oraz produkty z kategorii BIO.

Lubisz robić zakupy spożywcze przez internet? Dowiedz się więcej o supermarkecie online delio.

 

Jak działa delio?

Jak już wspomnieliśmy, delio to rodzaj supermarketu online, w którym za pośrednictwem komputera zrobisz zakupy spożywcze z dostawą do domu. Co więcej, możesz wybrać dogodną dla siebie godzinę dostarczenia zamówienia. A jeśli zależy ci na szybkich zakupach, zawsze możesz skorzystać z opcji dostawy zakupów w ciągu 60 minut.

Dodajmy, że zakupy w delio zrobisz od poniedziałku do niedzieli o dowolnej porze. Z kolei dostawa zamówień odbywa się w godzinach od 7:00 do 23:00 bez względu na dzień tygodnia. Jak to możliwe, skoro w Polsce obowiązuje zakaz handlu w niedzielę?

Po prostu delio ma na terenie Warszawy i Krakowa tzw. darkstore`y. Jest to rodzaj niewielkich magazynów, do których nie mają dostępu klienci, tylko kurierzy. W praktyce działa to tak, że Ty składasz zamówienie przez internet, a pracownik pobliskiego darkstore`a odbiera je i kompletuje produkty, które kupiłaś.
W międzyczasie do darkstore`a przyjeżdża kurier, odbiera przygotowane dla Ciebie zamówienie
i dostarcza je pod wskazany przez Ciebie adres. A jako że delio ma kilka takich darkstore`ów w mieście, to dowiezienie zakupów w ciągu godziny nie stanowi dla marki większego problemu. Zwłaszcza że dostawcy poruszają się po mieście na skuterach.

Zastanawiasz się, czy przez internet zamówisz piwo, wino lub mocniejsze alkohole? Sprawdź, jak kupić alkohol przez internet. 

 

Jak skorzystać z rabatów od delio?

Zakupy online w delio to nie tylko wygoda, ale i oszczędność. I to nawet do 450 zł. Wystarczy, że weźmiesz udział w najnowszej akcji promocyjnej delio. Jak to zrobić? Po prostu zrób na delio.com.pl zakupy
o wartości ponad 100 zł, a przy finalizacji zamówienia wpisz kod „DELIO” (więcej informacji o kodach rabatowych do delio znajdziesz tutaj). Dzięki temu automatycznie zostanie naliczony rabat w wysokości 30 zł. Każdy klient ma do wykorzystania 15 takich kodów w okresie do końca listopada 2022. Jak łatwo policzyć, w sumie kody rabatowe delio pozwolą ci zaoszczędzić do 450 zł. Co ważne, z akcji promocyjnej mogą skorzystać zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci delio. 

To jednak nie wszystko. delio postanowiło, że ceny ponad 500 towarów nie zostaną podniesione do końca października 2022. Ta akcja ma na celu walkę z inflacją i nieustannym wzrostem cen. Dzięki temu
w październiku nie odczujesz w domowym budżecie kolejnych podwyżek. 

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu to niejedyna zaleta nowego supermarketu w Krakowie. Marka delio zdecydowała się podbić serca nowych klientów błyskawiczną dostawą zamówień w 60 minut
i możliwością zrobienia zakupów nawet w niedziele. A na zachętę uruchomiała akcję promocyjną, dzięki której oszczędzisz do 450 zł. Takiej ofercie chyba nie da się oprzeć, prawda?

Anna Piotrowska

Komentarze użytkowników

(0)