DeliGoo otwiera oddział w Olsztynie. Działa już w 32 miastach


24.02.2024
Julia Walczak
0
ostatnia aktualizacja: 24.02.2024

Spis treści

  1. DeliGoo otwiera oddział w Olsztynie
  2. Jak działa DeliGoo?

Firma logistyczna DeliGoo rozpoczyna działalność w kolejnym mieście. Teraz będzie realizowała dostawy także w Olsztynie. To już 32 oddział DeliGoo w Polsce. 

DeliGoo to polski startup oferujący dostawę na żądanie dla biznesów każdej wielkości. Misją firmy jest usprawnienie procesu dostaw z pomocą ich scentralizowanej floty kurierskiej.

DeliGoo otwiera oddział w Olsztynie

„Wbijamy na kurierską mapę Polski z coraz większą mocą! Ruszyliśmy właśnie z ekspresowymi dostawami w Olsztynie!” – poinformował na portalu LinkedIn Łukasz Rybak, współzałożyciel firmy DeliGoo

Firma posiada floty kurierskie już w 32 miastach w Polsce. Na samym początku działalności (w 2018 roku) usługi firmy były dostępne tylko w Bydgoszczy. Zaledwie dwa lata później DeliGoo operowało już w 15 miastach. Teraz oddziałów jest ponad dwa razy więcej, a firma nie zamierza się zatrzymywać!

Jakie są najlepsze aplikacje zakupowe w Polsce? Zobacz ranking


LinkedIn, Łukasz Rybak

Jak działa DeliGoo?

Zorganizowanie i obsługa dostaw nie jest prostym zadaniem, szczególnie dla mniejszych firm, które nie dysponują ogromnym kapitałem. Założyciele DeliGoo postanowili rozwiązać ten problem, oferując dostawę na żądanie.

Korzystanie z usług DeliGoo pozwala usprawnić logistykę dostaw zamówień z restauracji, sklepów stacjonarnych czy e-sklepów. Firma oferuje błyskawiczne dostawy jeszcze tego samego dnia.

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(0)