Aplikacja mobilna Intermarché – czym Cię zaskoczy?


26.04.2021
Anna Piotrowska
0
ostatnia aktualizacja: 26.03.2023

Spis treści

  1. Dlaczego warto zainstalować aplikację mobilną do Intermarché?
  2. Jakie funkcje posiada aplikacja mobilna Intermarché?
  3. Dlaczego warto wybrać się na zakupy do sklepów sieci Intermarché?
  4. Jak zrobić zakupy spożywcze online w Intermarché?
  5. Intermarché – co to za sklep?

Lubisz robić zakupy w sklepach sieci Intermarché? Dzięki aplikacji mobilnej Twoje codzienne zakupy spożywcze będą jeszcze tańsze i wygodniejsze. Sprawdź, czym może Cię zaskoczyć aplikacja zakupowa Intermarché.

Dlaczego warto zainstalować aplikację mobilną do Intermarché?

Aplikacje mobilne do sklepów spożywczych cieszą się ogromną popularnością. Przede wszystkim korzystanie z nich jest dziecinnie łatwe i nic nie kosztuje. Wystarczy, że pobierzesz taką aplikację ze sklepu Google Play czy App Store na swój telefon komórkowy i zarejestrujesz się w niej, podają swoje dane. Dzięki temu zyskasz mnóstwo korzyści w postaci dodatkowych rabatów, ofert promocyjnych, kulinarnych inspiracji i przydatnych informacji na temat danego sklepu i zakupów spożywczych. Przyjrzyjmy się bliżej, jakie funkcjonalności posiada aplikacja mobilna do sklepów sieci Intermarché.

Chcesz robić zakupy spożywcze przez internet? Zanim złożysz zamówienie, koniecznie sprawdź nasze porównanie supermarketów internetowych.

 

Jakie funkcje posiada aplikacja mobilna Intermarché?

Aplikacja mobilna Intermarché to przede wszystkim dodatkowe oszczędności. Wszystko dlatego, że posiadacze aplikacji otrzymują specjalne kody promocyjne, które mogą wykorzystać podczas zakupów spożywczych. Co więcej, poprzez aplikację możesz także otrzymywać powiadomienia o ofertach promocyjnych, co pomoże Ci jeszcze lepiej zaplanować codzienne zakupy. Poza tym zawsze będziesz na bieżąco z promocjami, które obowiązują lokalnie, czyli tylko w Twoim sklepie.

To jeszcze nie wszystko. W aplikacji znajdziesz także informacje o wszelkich konkursach czy akcjach promocyjnych. Dzięki temu nie przegapisz żadnej okazji, aby wygrać cenne nagrody czy otrzymać dodatkową zniżkę.

Poza tym dzięki aplikacji Intermarché z łatwością sprawdzisz godziny otwarcia czy wskazówki dojazdu do danego sklepu.

 Lubisz robić zakupy ze zniżkami? Sprawdź nasze kody rabatowe do Frisco – supermarketu internetowego.

 

Dlaczego warto wybrać się na zakupy do sklepów sieci Intermarché?

Intermarché to sieć marketów, w których znajdziesz wszystko, co tylko jest Ci potrzebne w domowej kuchni. Każdy ze sklepów oferuje szeroki wybór znanych i lubianych artykułów spożywczych, kosmetycznych, chemicznych czy przemysłowych. Do tego Intermarché posiada wysokiej jakości produkty marki własnej, które nie obciążają domowego budżetu.

Poza tym w sklepach Intermarché możesz zapłacić rachunki, doładować telefon komórkowy, a nawet odebrać przesyłkę z Paczkomatu. Co więcej, przy niektórych sklepach znajduje się także stacja paliw, na której możesz zatankować samochód.

 

Jak zrobić zakupy spożywcze online
w Intermarché?

Musisz także wiedzieć, że wcale nie musisz osobiście robić zakupów spożywczych w Intermarché. Dzięki usłudze Drive Intermarché możesz złożyć zamówienie online, a następnie odebrać je ze sklepu (sprawdź również podobną usługę Carrfour Drive). W ten sposób nie tracisz czasu na chodzenie po sklepie, czy stanie w kolejce do kasy. Składając zamówienie przez internet, wszystko to robią za Ciebie pracownicy sklepu, a Ty po prostu odbierasz przygotowane zakupy
o dowolnej porze. Proste i wygodne rozwiązanie, prawda?

➡  Nie lubisz kolejek w supermarketach? Sprawdź usługę rezerwuj w LIDL.

 

Intermarché – co to za sklep?

Intermarché to franczyzowa sieć supermarketów spożywczych. Należy ona do tzw. Grupy Muszkieterów, czyli największego europejskiego zrzeszenia niezależnych przedsiębiorców. Obecnie na terenie Polski działa ponad 230 marketów Intermarché, a w przyszłości będą powstawać kolejne.

Dodajmy jeszcze, że do Grupy Muszkieterów należą także supermarkety Bricomarché, które specjalizują się w produktach z kategorii „dom i ogród”.

Aplikacje mobilne powstały po to, aby ułatwiać nam codzienne zakupy spożywcze. Jeśli regularnie odwiedzasz sklepy sieci Intermarché, koniecznie pobierz na telefon aplikację i korzystaj z dodatkowych zniżek, ofert promocyjnych czy konkursów z cennymi nagrodami.

 

 

Anna Piotrowska

Komentarze użytkowników

(0)