Czym jest InPost Fresh? 


30.11.2021
Anna Piotrowska
2
ostatnia aktualizacja: 26.03.2023

Spis treści

  1. Czym jest aplikacja InPost Fresh?
  2. Jak działa usługa InPost Fresh?
  3. Czy warto korzystać z zakupów online poprzez aplikację dla InPost Fresh?

Nie masz jak wyskoczyć nawet na szybie zakupy spożywcze? To żaden problem, gdyż dziś takie zakupy mogą przyjść do Ciebie. Wystarczy, że skorzystasz z aplikacji InPost Fresh. Sprawdźmy, jak działa usługa dostarczania zakupów od InPostu.

Czym jest aplikacja InPost Fresh?

Aplikacja InPost Fresh pozwoli Ci na skorzystanie z nowej usługi, dzięki której zrobisz szybkie zakupy spożywcze z poziomu swojego telefonu. Wystarczy, że w tym celu pobierzesz aplikację z App Store lub Google Play i zainstalujesz ją na swoim smartfonie. Następnie za jej pośrednictwem możesz zamawiać produkty spożywcze z Makro, a kurier InPostu dostarczy Ci je do domu lub pod inny wskazany przez Ciebie adres.

Sprawdź kody rabatowe do InPost Fresh i ciesz się atrakcyjnymi zniżkami na swoje zakupy spożywcze!

Do tej pory aplikacja InPost Fresh znajdowała się w fazie testów, które jednak mają skończyć się wraz
z końcem bieżącego roku. A co z tych testów wynika? Marka chce przede wszystkim poszerzyć listę partnerów, z którymi współpracuje. To z kolei oznacza, że za jakiś czas za pośrednictwem InPost Fresh zrobisz zakupy również w innych sieciach niż Makro. Szczególnie że zdaniem prezesa InPostu* to głębokość oferty i jakość produktów mają kluczowe znaczenie dla klientów, co ma być nawet ważniejsze niż błyskawiczna dostawa zakupów w ciągu godziny od złożenia zamówienia.

Nie wiesz, gdzie najlepiej zrobić zakupy spożywcze przez internet? Sprawdź nasz Ranking Supermarketów Online.

Jak działa usługa InPost Fresh?

Zacznijmy od tego, że aplikacja InPost Fresh przeznaczona jest na telefony działające na systemie Android
i iOS. Umożliwia ona robienie zakupów spożywczych online w sklepach Makro. Jak na razie z usług InPost Fresh mogą korzystać mieszkańcy Warszawy, choć marka planuje wejście ze swoją usługą również i do innych miast.

Składając zamówienie na produkty spożywcze w aplikacji InPost Fresh możesz oczywiście wybrać termin dostawy swoich zakupów. I musimy przyznać, że masz w tym zakresie  do wyboru całkiem szeroki wachlarz opcji. Przede wszystkim możesz liczyć, że kurier dowiezie zamówione artykuły jeszcze tego samego dnia. Jednak jeśli chcesz, możesz wybrać dostawę w inny dzień, co sprawdzi się idealnie, gdy wracasz z urlopu czy delegacji. Poza tym mieszkańcy wybranych dzielnic Warszawy mogą liczyć na dostawę „Expressem”, dzięki której otrzymają zakupione produkty w ciągu 60 minut od złożenia zamówienia poprzez aplikację. Dodajmy jeszcze, że InPost dąży do tego, aby ta opcja dostawy była dostępna praktycznie w całej Warszawie, także warto regularnie zwracać uwagę, co się w tej kwestii zmienia.

Zakupy spożywcze z paczkomatu? Sprawdź, czy Lodówkomaty od InPost podbiją serca mieszkańców Warszawy i Krakowa.

Co ważne, za zakupy przez aplikację InPost Fresh możesz zapłacić online, BLIK-iem, a także kartą płatniczą podczas odbioru zamówienia z rąk kuriera.

Poza tym, robiąc zakupy spożywcze poprzez aplikację InPost Fresh masz pewność, że otrzymasz świeże produkty najwyższej jakości. A to dlatego, że zamówienia dla klientów przewożone są w specjalnych samochodach, w których utrzymywana jest odpowiednia temperatura. Dzięki temu żaden produkt nie straci na swojej jakości w trakcie transportu. I dotyczy to również produktów mrożonych, czy takich, które muszą być przechowywane w niskich temperaturach.

Lubisz wygodę szybkich zakupów przez aplikacje mobilne? Sprawdź kody rabatowy do aplikacji Wolt oferującej szybkie zakupy z dostawą do domu.

Czy warto korzystać z zakupów online poprzez aplikację dla InPost Fresh?

Zakupy spożywcze online to przede wszystkim ogromna wygoda. Możesz skorzystać z takiej usługi, gdy nie masz czasu wyrwać się z domu lub po prostu nie jesteś w stanie tego zrobić. Szczególnie gdy nie czujesz się najlepiej bądź opiekujesz się chorym dzieckiem. Po prostu dzięki takiej aplikacji jak InPost Fresh możesz zamówić wszystko, czego potrzebujesz, po czym kurier dostarczy Ci potrzebne produkty prosto do domu.

A co ważne, dzięki możliwości zaplanowania dostawy na inny dzień, możesz zawczasu zrobić zakupy spożywcze, gdy akurat jesteś na wyjeździe. Dzięki temu po powrocie do domu nie musisz biec do sklepu, czy korzystać z jedzenia na wynos.

 Nie wiesz, gdzie zrobić zakupy w stolicy? Poznaj najlepsze sklepy spożywcze z dostawą do domu w Warszawie.

InPost Fresh to kolejna marka, która dostarcza zakupy spożywcze prosto do domu. Na co dzień współpracuje z siecią Makro, co sprawia, że masz pewność, że zakupione artykuły będą najwyższej jakości. Dlatego, jeśli mieszkasz w Warszawie, pobierz aplikację InPost Fresh i korzystaj z zakupów online bez kolejek i wychodzenia z domu. 

*Źródło: wiadomoscihandlowe.pl

Anna Piotrowska

Komentarze użytkowników

(2)

Joasia

Od niedawna korzystam z aplikacji od InPostu, firma mnie zaskakuje obszarami swojego działania, więc zdecydowałam się i na to rozwiązania. Jest super, wszystko na czas jak zaznaczałąm, opcji jest wiele, bo można sobie wybrać godzinę i dzień, a można też zamówić zakupy ekspress. Zabawnie trochę, bo nigdy nie pomyślałam, że zakupy dostarczy mi kurier w godzinę i mogę postawić na zdrowe jedzenie, a nie pizzę 😛

Marrianna

Inpost Fresh juz kilka razy mnie uratował, kiedy musialam zostać z dziećmi na kwarantanie, kurier z zakupami byl u mnie po godzinie od złożenia zamówienia. Jak musiałam zostać dłużej w pracy a babcia dzwoniła z prośbą o zrobienie zakupów również zamówiłam przez Inpost Fresh i kurier przyjechał po godzinie z zakupami. Jest to bardzo wygodna opcja zakupów.