Czy wiesz już o najnowszych zmianach w sklepie internetowym Auchan?


24.12.2021
Anna Piotrowska
0
ostatnia aktualizacja: 26.03.2023

Spis treści

  1. Na czym polega połączenie sklepów AuchanDirect.pl i Zakupy.Auchan.pl?
  2. Dlaczego warto robić zakupy w sklepie internetowym Auchan?
  3. Jak zrobić zakupy onlinew supermarketach spożywczych?

Auchan to jedna z sieci supermarketów spożywczych, które od dawna oferują opcję zakupów online. Jednak i ta marka przechodzi różnego rodzaju zmiany, które mają na celu usprawnienie kupowania ulubionych produktów spożywczych przez internet. Tak jest i tym razem, a to za sprawą połączenia witryny AuchanDirect.pl oraz Zakupy.Auchan.pl. Sprawdźmy zatem, jak zmiana ta wpłynie na nasze zakupy spożywcze online.

Na czym polega połączenie sklepów AuchanDirect.pl i Zakupy.Auchan.pl?

Rozwój branży e-grocery nie zwalnia. Poszczególne sieci wykorzystują fakt, że coraz więcej Polaków woli robić codzienne zakupy zdalnie i wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Przykładem tego jest Auchan Polska, który zdecydował się na przebudowę swoich serwisów zakupowych. Wszystko po to, aby zakupy
w sklepie internetowym tej sieci były jeszcze łatwiejsze. A o jakich zmianach mowa?

Chcesz kupować w sieci i nie przepłacać? Sprawdź Ranking Supermarketów Online.

Przede wszystkim Auchan postanowiło połączyć dwie witryny internetowe: AuchanDirect.pl oraz Zakupy.Auchan.pl. Po tej zmianie klienci będą mogli zrobić zakupy spożywcze przez internet pod adresem zakupy.auchan.pl. Do tego sam sklep internetowy ma zostać odświeżony.

Jednak jak podkreśla sama sieć, klienci nie powinni obawiać się żadnej rewolucji. Nowa witryna będzie połączeniem obu dotychczasowych sklepów, a sam proces z punktu widzenia klienta nie wymaga podejmowania żadnych dodatkowych czynności. Klienci bez żadnych dodatkowych działań będą mogli dalej korzystać z zakupów internetowych w Auchan. Do tego dotychczasowe Cyfrowe Konta Auchan pozostaną aktywne, bez względu poprzez którą witrynę były one zakładane. A aby się do nich zalogować, wystarczy wejść na stronę zakupy.auchan.pl lub uruchomić Aplikację Mobilną Auchan.

Dodajmy jeszcze, że historia zamówień składanych w sklepie AuchanDirect.pl będzie dostępna poprzez kontakt z obsługą klienta Auchan. Poza tym wraz z połączeniem obu witryn Auchan zmieni się także Regulamin Cyfrowego Konta Auchan, jak i samego sklepu zakupy.auchan.pl (więcej informacji na temat Auchan Zakupy Online znajdziesz tutaj). 

 

Dlaczego warto robić zakupy w sklepie internetowym Auchan?

Coraz więcej Polaków przekonuje się do robienia zakupów spożywczych przez internet. Dlaczego? Przede wszystkim jest to ogromna wygoda, a także oszczędność czasu. Zamiast chodzić po sklepie, możemy złożyć zamówienie w dogodnej chwili w zaciszu własnego domu. Bez tłumów, czy długich kolejek do kasy. Do tego w czasach, gdy powinniśmy zachowywać dystans społeczny, zakupy online są po prostu bezpieczniejsze.

Dodajmy do tego, że sklep internetowy Auchan jest jednym z tańszych, w jakich możesz robić codzienne zakupy. Promocje i niższe ceny sprawiają, że czasem po prostu bardziej opłaca się złożyć zamówienie przez internet niż samemu udawać się do sklepu spożywczego. Zwłaszcza w sytuacji, gdy na takie zakupy nie bardzo mamy czas czy ochotę.

Nie chcesz, aby okazje przeszły Ci koło nosa? Regularnie zaglądaj do gazetki promocyjnej Auchan.

 

Jak zrobić zakupy online
w supermarketach spożywczych?

Warto oczywiście wspomnieć, że sam proces robienia zakupów spożywczych online jest bardzo prosty
i intuicyjny. Wystarczy wejść na stronę internetową danego sklepu i dodać wybrane produkty do wirtualnego koszyka. Następnie wystarczy dobrać sposób i termin dostawy oraz sposób płatności.

Dodajmy jeszcze, że coraz więcej sklepów spożywczych oferuje dostawę zamówionych produktów wprost do domu. Co więcej, jeśli zrobisz zakupy odpowiednio wcześnie, kurier dotrze do Ciebie nawet jeszcze tego samego dnia. Jednak niektóre supermarkety internetowe stawiają na metodę click&collect. Polega ona na tym, że zakupy spożywcze robimy przez internet, po czym samodzielnie odbieramy skompletowane zamówienie z pobliskiego sklepu.

A co do płatności, to opcji jest sporo. Możemy płacić kartą, przelewem internetowym, a część sklepów umożliwia także płatności przy odbiorze (kartą lub gotówką).

Chcesz płacić mniej za zakupy spożywcze? Skorzystaj z naszych kodów rabatowych do Auchan.

Auchan wprowadza zmiany, ale z perspektywy klientów, nie mają one większego znaczenia. W końcu Auchan wciąż będzie oferować wysokiej jakości produkty w przystępnej cenie. Dlatego, jeśli tylko chcesz skorzystać z opcji zakupów spożywczych przez internet, odwiedź stronę zakupy.auchan.pl.

 

 

 

 

Anna Piotrowska

Komentarze użytkowników

(0)