Carrefour wychodzi naprzód seniorom. Teraz promocje również z plastikową kartą


10.05.2024
Julia Walczak
0
ostatnia aktualizacja: 10.05.2024

Spis treści

  1. Carrefour dla seniorów
  2. Jak zdobyć Kartę Seniora w Carrefour?

Carrefour wprowadza bardzo ważne udogodnienie dla seniorów. Od teraz osoby, które nie korzystają ze smartfonów będą mogły mieć dostęp do wszystkich promocji Mój Carrefour z plastikową Kartą Seniora. 

Do tej pory z promocji Mój Carrefour mogli korzystać tylko użytkownicy aplikacji. To utrudniało osobom wykluczonym cyfrowo robienie bardziej ekonomicznych, tańszych zakupów. Na szczęście Carrefour postanowił to zmienić.

Carrefour dla seniorów

Karta seniora jest dostępna dla klientów sieci Carrefour już od dawna. Jej posiadacze mogą zbierać specjalne kupony za zrobienie zakupów w określone dni tygodnia (aktualnie jest to wtorek i czwartek). Otrzymują dzięki temu rabat na kolejne zakupy o wartości do 10%.

Co możesz zyskać z aplikacją Mój Carrefour? Jak działa?

Jak działa Karta Seniora, strona Carrefour

Promocje Mój Carrefour również z Kartą Seniora

Seniorzy, którzy nie radzą sobie z obsługą urządzeń elektronicznych będą teraz mogli skorzystać z takich samych promocji jak posiadacze aplikacji Mój Carrefour. Wystarczy, że okażą przy kasie swoją plastikową Kartę Seniora, a odpowiednie zniżki zostaną naliczone na ich rachunek.

Seniorzy to wyjątkowa grupa klientów, którą wspieramy od ponad 15 lat. Wiemy jak ważna jest dla nich możliwość zrobienia tańszych zakupów, a jednocześnie, jak dużą barierą bywa korzystanie z nowoczesnych technologii. Dlatego zdecydowaliśmy się na połączenie najatrakcyjniejszych ofert z naszej aplikacji mobilnej “Mój Carrefour” z korzyściami klasycznej, plastikowej Karty Seniora. Dzięki temu nasi klienci nie muszą zmieniać swoich przyzwyczajeń, aby mieć dostęp do najlepszych ofert cenowych. To kolejna bariera, którą znosimy w Carrefour” – mówi Marta Baran, dyrektor działu zarządzania relacjami z klientem w Carrefour Polska.

Masz już Ogólnopolską Kartę Seniora? Sprawdź w jakich sklepach możesz kupić taniej

Jak zdobyć Kartę Seniora w Carrefour?

Żeby założyć Kartę Seniora w sieci Carrefour musisz mieć ukończone 60 lat. Jeżeli spełniasz ten warunek wystarczy, że udasz się do wybranego hipermarketu lub supermarketu Carrefour. W Punkcie Obsługi Klienta będziesz mógł wypełnić odpowiedni formularz, a następnie odebrać swoją kartę. Pamiętaj, że teraz umożliwia ona również korzystanie ze zniżek dostępnych z aplikacją Mój Carrefour.

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(0)