fbpx
kontakt@topspozywcze.pl

Carrefour Supermarket Internetowy

Carrefour logo

Carrefour zakupy przez internet

Świeże produkty spożywcze z dostawą do domu? Teraz jest to możliwe. Sieć Carrefour dynamicznie rozwija ofertę dla klientów, proponując im alternatywną drogę kupowania. Zakupy z dowozem nie są niczym nowym w Polsce. Do tej pory konsumenci nabywali w ten sposób wszystko, ale raczej nie żywność. Sklep internetowy Carrefour ma nadzieję to zmienić. Wraz z udostępnianiem opcji spożywczych zakupów online, prowadzi także stronę Carrefour Marketplace z bardzo szeroką ofertą produktową.

 

Wszechstronna oferta Carrefour

Oczekiwania polskich konsumentów nieustannie rosną. Dotyczy to zarówno ułatwionego dostępu do produktów, jak i wszechstronności asortymentu. Sieć Carrefour wychodzi naprzeciw tym potrzebom. W pierwszej kolejności stawia na bogatą ofertę produktów z wielu kategorii. Poza tymi dostępnymi w sklepach stacjonarnych, klienci otrzymują do dyspozycji Carrefour Marketplace. Swoje wyroby sprzedają tam wyselekcjonowani partnerzy sieci. Na stronie można kupić między innymi zróżnicowany sprzęt sportowy, odzież, wyposażenie do domu, ogrodu, a nawet samochodu. Do tego interesująca oferta kosmetyków, elektroniki czy produktów dla dzieci. Współpraca z renomowanymi partnerami uzupełnia asortyment sieci Carrefour. Czyniąc z niego już nie tylko supermarket z dostawą, ale miejsce, w którym można kupić praktycznie wszystko.

 

Dostawa zamówionych towarów

Zakupy spożywcze online sieć Carrefour umożliwia mieszkańcom trzech miast. A są to Warszawa, Katowice i Kraków. Z biegiem czasu zasięg działania sieci na pewno się rozszerzy, zyskując jeszcze większe uznanie konsumentów. Ma temu służyć udostępnienie kilku opcji dostawy. Klienci wybierający zakupy spożywcze przez internet, mogą zamówić wybrane towary bezpośrednio pod wskazany adres, do domu lub pracy. Nie trzeba się obawiać przedłużającego się transportu i zepsucia świeżych produktów. Terminowość to priorytet sieci, a jedzenie Carrefour dowozi samochodami z chłodnią. Dostawa jest możliwa w tym samym dniu, w którym zostały zrobione zakupy przez internet. Ciekawą alternatywą wydają się coolomaty. To urządzenia przypominające znane już w Polsce paczkomaty. Zasadnicza różnica polega na tym, że w coolomacie mogą być przechowywane świeże produkty spożywcze, także te wymagające intensywnego schłodzenia. Póki co z takiego rozwiązania korzystają mieszkańcy stolicy. Do nich skierowana jest również opcja odbioru Drive-Targówek. Wystarczy zamówić produkty za pośrednictwem Carrefour Zakupy Codzienne, a następnie podjechać i zapakować je do bagażnika. Zakupy mogą też zostać dostarczone w ramach akcji SąSiatki lub czekać na klienta w wybranym sklepie Carrefour.

 

Dostarczane produkty

Carrefour dowozi klientom cały asortyment dostępny w prowadzonych przez siebie super i hipermarketach. Klienci zamawiają sprzęt AGD i RTV, artykuły drogeryjne, ubrania i dodatki do aranżacji domu. Stosunkową nowością są spożywcze zakupy z dostawą do domu. Problemem nie jest już zamówienie mrożonek, nabiału, mięsa czy owoców morza. Poza tym samochody chłodnie w bezpiecznych warunkach przewożą warzywa, napoje czy wędliny. Zamówienia realizowane są przez cały tydzień oprócz dni ustawowo wolnych od pracy. Klienci wybierają sobie dogodną porę, od 8 rano do 22 wieczorem. Wyjątkiem jest tu niedziela, kiedy zakupy można robić do godziny 20. Wybierając opcję dostawy do coolomatu, konsument musi wskazać przedział czasowy planowanego odbioru. 

 

Intuicyjna strona internetowa

Za pośrednictwem supermarketu internetowego Carrefour Zakupycodzienne oraz Carrefour Marketplace klienci mogą nabyć szeroki asortyment produktów. Strony są zaprojektowane przejrzyście. Widoczne zakładki ułatwiają dotarcie do poszczególnych kategorii wyrobów, a dodatkowo można liczyć na rekomendowane produkty. Na Carrefour Marketplace wystarczy zaznaczyć wybraną grupę towarów i wpisać nazwę poszukiwanego przedmiotu. Witryna od razu wyświetli asortyment oferowany przez partnerów marki. Podobnie działa sklep internetowy Carrefour Zakupycodzienne. Tutaj jednak produkty spożywcze są podzielone na dokładniejsze podkategorie. Dzięki temu klient nie musi długo szukać potrzebnych towarów. A zrobione zakupy do domu przywiezie mu pracownik sieci lub klient posiadający aplikację SąSiatki. Koszt takiej usługi zależy od godziny odbioru zamówienia, a także jego wartości.


Zakupy spożywcze online oferowane przez sieć Carrefour zyskują w oczach polskich konsumentów. Świadczy o tym chociażby uruchamianie usługi w kolejnych miastach. Najpierw Warszawa, potem Katowice i Kraków. Jednocześnie udoskonalana jest sieć dostaw, tak by mogła sprostać oczekiwaniom kolejnych klientów.

 

Idź do sklepu

Zobacz jak Carrefour Zakupy Codzienne wypada na tle innych sklepów w naszych rankingach supermarketów internetowych