kontakt@topspozywcze.pl

„Barbora” nawiązała współpracę z dietetyczką

„Barbora” nawiązała współpracę z dietetyczką

vegetable stand

Sklep internetowy Barbora nawiązał współpracę z dietetykiem Magdaleną Jarzynką-Jendrzejewską, aby pomóc konsumentom zdrowo się odżywiać. Oprócz dostarczania produktów spożywczych online, Barbora będzie również dystrybuować artykuły i porady żywieniowe, które mają pomóc w utrzymaniu dobrego stanu zdrowia. Barbora zapewnia, że treści eksperckie dostarczane przez Magdalenę Jarzynkę-Jendrzejewską, matkę dwójki dzieci i fankę podróży kulinarnych, będą dostępne na platformach społecznościowych Barbory.

Magdalena Jarzynka-Jendrzejewska ukończyła Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie ze specjalizacją dietetyka, posiada również uprawnienia pedagogiczne. Specjalizuje się w dietoprofilaktyce i dietoterapii chorób cywilizacyjnych, w szczególności cukrzycy, insulinooporności, chorób układu krążenia i otyłości (SGGW, 2004). Od wielu lat jest ekspertem ds. żywienia w mediach, m.in. w telewizji śniadaniowej i programach radiowych. Jest również autorką licznych książek i artykułów.

„Misją Barbory jest nie tylko dostarczanie klientom owoców, warzyw, artykułów spożywczych czy artykułów codziennego użytku. Chcemy pomagać ludziom w podejmowaniu świadomych decyzji dotyczących żywienia i dostarczać cennych informacji na temat zdrowego odżywiania.” – mówi Agnieszka Śliwka Stachowiak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.