kontakt@topspozywcze.pl

Bonus E.Leclerc – jak korzystać z programu lojalnościowego i aplikacji Leclerc’a?

Bonus E.Leclerc – jak korzystać z programu lojalnościowego i aplikacji Leclerc’a?

telefon komórkowy, kubek, magazyny leżący na sofie

Chcesz otrzymywać dodatkowe kupony rabatowe i korzystać ze specjalnych ofert dla stałych klientów sieci E.Leclerc? Wystarczy, że pobierzesz specjalną aplikację mobilną na swój telefon komórkowy. Sprawdźmy, na czym polega program Bonus i co możesz dzięki niemu zyskać.

Jak działa aplikacja mobilna Bonus od E.Leclerc?

E.Leclerc wypuścił specjalną aplikację mobilną, która z pewnością przypadnie do gustu klientom tej sieci. Umożliwia ona dostęp do dodatkowych kuponów rabatowych i ofert specjalnych. Do tego dzięki aplikacji jeszcze łatwiej skorzystasz z programu lojalnościowego Bonus, który sieć przygotowała dla swoich stałych klientów.

Sama aplikacja mobilna Bonus od E.Leclerc jest prosta w obsłudze. Wystarczy zainstalować ją na swoim telefonie. W tym celu należy odwiedzić wirtualny sklep Google Play bądź App Store, w zależności od tego, z jakiego systemu operacyjnego korzysta Twój telefon. Oczywiście pobranie, instalacja oraz samo korzystanie z aplikacji Bonus odbywają się bezpłatnie.

Zależy Ci na zakupach spożywczych online w niskiej cenie? Sprawdź Ranking Supermarketów Internetowych.

 

Jak zarejestrować aplikację mobilną Bonus?

Gdy aplikacja mobilna Bonus znajduje się już na telefonie, czas zarejestrować konto. W tym celu uruchom aplikację i podaj swój numer telefonu. Następnie wpisz specjalny kod, który otrzymasz SMS-em.
W kolejnym kroku uzupełnij niezbędne dane i zaakceptuj wymagane zgody. Teraz wystarczy kliknąć opcję „Utwórz konto” i gotowe. Dostęp do kodów rabatowych, specjalnych ofert i programu lojalnościowego już na Ciebie czeka.

Sklep spożywczy w Twoim telefonie? Sprawdź, jakie możliwości daje korzystanie z aplikacji mobilnych.

 

Jakie korzyści daje aplikacja mobilna Bonus od E.Leclerc?

Tym, co ucieszy klientów sieci E.Leclerc, którzy zdecydują się na zainstalowanie aplikacji mobilnej Bonus, są z pewnością dodatkowe zniżki i rabaty. Pozwoli to na dodatkowe oszczędności podczas codziennych zakupów spożywczych oraz zniweluje ewentualny wzrost cen.

Poza tym aplikacja mobilna ułatwia korzystanie z programu lojalnościowego Bonus, który prowadzony jest przez E.Leclerc. Dzięki aplikacji nie trzeba posiadać czy nosić przy sobie tradycyjnej karty lojalnościowej, a do tego zawsze możesz sprawdzić stan swoich punktów.

Do tego aplikacja Bonus to także dostęp do elektronicznej gazetki produktowej (więcej informacji o tym, czy sklepowe gazetki promocyjne zostaną wyparte przez e-wydania znajdziesz tutaj). Z niej dowiesz się o dodatkowych promocjach w nadchodzących dniach czy specjalnych ofertach. W ten sposób jeszcze lepiej zaplanujesz swoje zakupy, przez co zapłacisz za nie odpowiednio mniej.

W aplikacji zapisywana jest także historia twoich zakupów i cyfrowe paragony, dzięki czemu nie musisz zachowywać tradycyjnych, papierowych rachunków za zakupy.

Warto także pamiętać, że w aplikacji mobilnej znajdują się także niezbędne informacje o sklepach E.Leclerc, łącznie z ich lokalizacją czy godzinami otwarcia. Jest to szczególnie przydatne, gdy wybierasz się do innego miasta, lub chcesz sprawdzić, czy dany sklep działa w niedzielę. Do tego w aplikacji znajdziesz informacje
o aktualnych cenach paliw.

Ponadto w aplikacji Bonus znajduje się specjalna sekcja „Kuchnia E.Leclerc” z przepysznymi przepisami na każdą okazję.

Lubisz zakupy w okazyjnych cenach? Sprawdź nasze kody rabatowe do Auchan Direct.

 

Dlaczego warto korzystać
z aplikacji mobilnych?

Dziś właściwie każda sieć spożywcza posiada swoją aplikację mobilną. To naprawdę przydatne narzędzie, dzięki któremu zawsze jesteś na bieżąco z aktualnymi promocjami w swoim ulubionym sklepie. To jednak nie wszystko. Wszak, aby zachęcić klientów do korzystania z takiej aplikacji, sklepy udostępniają dodatkowe kupony zniżkowe. A dzięki nim za zakupy płacisz po prostu mniej niż bez aplikacji. Poza tym aplikacje mobilne takie jak Bonus od E.Leclerc, ułatwiają korzystanie z programów lojalnościowych. Dlatego też, jeśli robisz zakupy spożywcze w E.Leclerc, koniecznie zadbaj, aby aplikacja Bonus znalazła się na Twoim telefonie. 

Sprawdź również aplikację mobliną Biedronki czyli Twoja Biedronka.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *