kontakt@topspozywcze.pl

Jak złożyć zamówienie w supermarkecie internetowym SPAR?

Jak złożyć zamówienie w supermarkecie internetowym SPAR?

warzywne dekoracje wiszące w sklepie spożywczym

Zakupy spożywcze przez internet to trend, który najprawdopodobniej zostanie z nami na dłużej. Co jednak ważne coraz więcej popularnych sieci spożywczych decyduje się na taki krok i uruchamia sprzedaż przez internet. Nie inaczej jest w przypadku sieci SPAR, która również umożliwia zakupy spożywcze online. Jak wygląda to w praktyce?

Dlaczego robimy zakupy spożywcze przez internet?

Do zakupów online jesteśmy przyzwyczajeni od dawna. Kupujemy w ten sposób ubrania, książki, elektronikę czy różnego rodzaju bilety. Z zakupami spożywczymi było nieco inaczej, choć już od wielu lat niektóre duże sieci spożywcze oferowały taką  usługę. Początkowo wciąż było nam jednak łatwiej i wygodniej udać się osobiście do sklepu niż czekać na dostawę produktów przez kuriera.

Nie chcesz przepłacać za codzienne zakupy spożywcze? Poznaj sklepy z najlepszymi cenami w Rankingu Supermarketów Online.

Jednak z czasem coraz więcej osób zaczęło korzystać z internetowych sklepów spożywczych. Ten sposób robienia zakupów stał się szczególnie popularny w dużych miastach, gdzie ciągłe korki, konieczność poszukiwania miejsca parkingowego czy kolejki do kasy w znacznym stopniu wydłużały czas spędzany na zakupach. Do tego w większych miastach oferta spożywczych sklepów internetowych była o wiele większa i bardziej dostępna niż w innych regionach Polski.

I choć popularność zakupów spożywczych online nieustannie rosła, to momentem przełomowym stała się pandemia koronawirusa. Gdy musieliśmy ograniczyć wizyty w sklepie, gdy wiele osób nie musiało wychodzić z domu, zainteresowanie spożywczymi sklepami online gwałtownie wzrosło. A do tego poszczególne sieci zaczęły błyskawicznie oferować zakupy przez internet, nawet jeśli jeszcze kilka miesięcy temu takiej opcji nie przewidywały. A skoro już nauczyliśmy się robić zakupy w sieci, to sposób ten zostanie z nami na dłużej. Szczególnie że możemy robić zakupy spożywcze przez internet również w takich sklepach jak SPAR.

Czy zakupy spożywcze online zostaną z nami na dłużej? Sprawdź, jak będą wyglądały zakupy spożywcze po ustąpieniu pandemii.

 

Jaką ofertę ma supermarket internetowy SPAR?

Supermarket internetowy SPAR działa w całej Polsce. Oferuje produkty z takich kategorii jak:

 • pieczywo,
 • warzywa i owoce,
 • nabiał,
 • sery,
 • wędliny i mięso,
 • ryby,
 • mrożonki,
 • kawy i herbaty,
 • przetwory i przyprawy,
 • słodycze,
 • napoje.

Supermarket SPAR realizuje zamówienia już od kwoty 1 zł, przy czym do wartości zamówienia dolicza koszty dostawy. W przypadku zamówienia o wadze do 30 kg opłata ta wynosi 20 zł. Natomiast w przypadku cięższych zakupów każde kolejne rozpoczęte 10 kg wiąże się z dopłatą w wysokości 10 zł.

Lubisz korzystać z dodatkowych przywilejów podczas zakupów spożywczych? Sprawdź, czy Twój sklep internetowy też Cię rozpieszcza.

 

Jak wygląda dostawa zakupów z supermarketu internetowego SPAR?

Supermarket internetowy SPAR dostarcza zamówienia za pośrednictwem firmy kurierskiej Fedex. Co ważne, dostawy realizowane są tylko w dni robocze, a dokładny termin zależy od momentu złożenia zamówienia. W praktyce wygląda to w ten sposób, że zamówienia złożone danego dnia przed godziną 10:00 zostaną dostarczone kolejnego dnia roboczego. Natomiast jeśli zrobimy zakupy spożywcze przez internet po 10:00, to kurier dostarczy nam je co najmniej 2 dni później. W tym przypadku oznacza to, że zamówienie złożone w poniedziałek na przykład o 12:00 dotrze do nas w środę.

Sklep zaznacza również, że dostawy kurierskie realizowane są w godzinach od 9:00 do 16:00. Nie oznacza to, że w tych godzinach musimy siedzieć w domu w oczekiwaniu na kuriera. Zamiast tego kurier wcześniej skontaktuje się z nami właśnie w celu dokładnego określenia godziny dostawy.

Zastanawiasz się, jak odebrać zamówienie internetowe ze sklepu spożywczego? Poznaj sposoby dostawy zakupów spożywczych online.

 

Jak opłacić zakupy spożywcze w supermarkecie internetowym SPAR?

W przypadku supermarketu internetowego SPAR za zakupy możemy zapłacić gotówką przy odbiorze zamówienia lub przelewem czy kartą kredytową przez internet.

SPAR to jedna z wielu sieci spożywczych, działających w Polsce, która oferuje zakupy spożywcze przez internet. Co jednak ważne, SPAR działa w całym kraju, więc każdy może skorzystać z oferty internetowej tego sklepu.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *