kontakt@topspozywcze.pl

Dlaczego warto zainstalować aplikację mobilną Rossmann?

Dlaczego warto zainstalować aplikację mobilną Rossmann?

kosmetyki, ulotka oraz kokos leżące na stole

Aplikacje mobilne powoli stają się nieodłącznym elementem naszych zakupów. Pozwalają na przejrzenie aktualnej ofert sklepu, dostarczają informacje o promocjach oraz przyznają dostęp do atrakcyjnych zniżek. Tak też działa aplikacja mobilna od Rossmanna. Sprawdźmy zatem, dlaczego warto zainstalować ją w swoim telefonie.

Co kupisz w sklepach sieci Rossmann?

Rossmann to popularna w Polsce sieć drogerii. Znajdziemy ją w wielu polskich miastach i największych centrach handlowych. Rossmann oferuje produkty z takich kategorii jak:

  • makijaż,
  • pielęgnacja ciała i włosów,
  • perfumy,
  • środki higieniczne,
  • środki czystości,
  • akcesoria do domu,
  • biżuteria,
  • suplementy,
  • dekoracje,
  • żywność i napoje.  

Nie przepłacaj za zakupy przez internet. Sprawdź Ranking Supermarketów Online.

 

Jak działa aplikacja mobilna od Rossmanna?

Aplikacja Rossmann przeznaczona jest zarówno na telefony z systemem operacyjnym Android, jak i iOS. Wystarczy wyszukać ją w sklepie Google Play lub App Store i pobrać na swój telefon, lub inne urządzenie mobilne. Następnie trzeba przejść prosty proces rejestracji i aplikacja będzie gotowa do działania.

 

Jakie korzyści daje korzystanie z aplikacji Rossmann?

Aplikacja mobilna Rossmann to przede wszystkim dodatkowe zniżki i oferty promocyjne. Do najpopularniejszych z nich należy oferta „2+2 gratis”, która pozwala na spore oszczędności, gdy kupujemy produkty oznaczone tą promocją. Poza tym w aplikacji sprawdzimy, jakie artykuły dostępne są obecnie w niższych cenach. Do tego aplikacja przypomina, gdy Rossmann wprowadza większe przeceny na określone marki czy kategorie produktowe. Co jednak ważne, z części promocji mogą korzystać tylko osoby, które mają aplikację mobilną Rossmann.

Cenisz sobię wygodę zakupów spożywczych przez internet? Sprawdź naszą recenzje zakupów w internetowym supermarkecie Auchan Direct.

 

Lista zakupów do Rossmanna

Chyba każdemu z nas zdarzyło się, że zapomniał czegoś kupić w sklepie. Z listą zakupów, którą można stworzyć bezpośrednio w aplikacji Rossmann, taka sytuacja już się nie powtórzy. Wystarczy przed wizytą w drogerii przejrzeć produkty w aplikacji i dodać do listy te, które chcemy kupić. Co ciekawe, aplikacja od razu podsumuje nasze zakupy, dzięki czemu z góry dowiemy się, ile za nie zapłacimy.

 

Dostępność produktów w sklepie

Czasami idąc do drogerii, wychodzimy z pustymi rękami, ponieważ okazuje się, że naszego ulubionego produktu akurat nie ma. Aplikacja Rossmann pozwala uniknąć takiej sytuacji. Wystarczy, że przed wizytą w sklepie, sprawdzimy dostępność danego artykułu w aplikacji. Dzięki temu od razu możemy wybrać się do tej drogerii, która ma w ofercie produkty, na których nam zależy.

Co ważne, w aplikacji można od razu sprawdzić cenę takiego produktu. Dzięki temu, gdy jakiś artykuł wpadnie nam w oko na przykład podczas oglądania reklam, możemy natychmiast sprawdzić w aplikacji jego dostępność w sklepie oraz cenę.

Masz bony Sodexo? Sprawdź, gdzie możesz wykorzystać bony zakupowe Sodexo.

 

Zakupy w aplikacji Rossmann

Jedną z najwygodniejszych funkcji w aplikacji Rossmann jest możliwość zrobienia zakupów online. Wystarczy dodać produkty do wirtualnego koszyka, zatwierdzić zamówienie i opłacić je przez internet. Dzięki temu nasze zamówienie zostanie skompletowane przez pracowników drogerii, a gdy będzie gotowe, będziemy mogli zgłosić się po jego odbiór. Taka forma robienia zakupów przez aplikację to spora oszczędność czasu.

 

Dodatkowe funkcje aplikacji Rossmann

Aby skorzystać ze zniżek i rabatów dla użytkowników aplikacji Rossmann, należy pokazać ją przy kasie. Jeśli natomiast korzystamy z kas samoobsługowych, możemy samodzielnie zeskanować kod kreskowy, który znajdziemy w aplikacji. To jednak nie wszystko. Obecnie możemy skorzystać także z funkcji Rossmann Go, dzięki której zeskanujemy produkty i zapłacimy za nie bezpośrednio w aplikacji. Dzięki temu unikniemy stania w kolejce do zwykłej i samoobsługowej kasy.

Aplikacja Rossmann to wiele korzyści dla klientów. Pozwala na korzystanie z atrakcyjnych zniżek, a także usprawnia nasze zakupy.

Lubisz zakupy z aplikacjami mobilnymi? Sprawdź aplikację Żappka od Żabki.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.